Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 5,0 (1 głosów)
Vivus.pl

Promocje w Vivus

Brak aktualnych promocji w sklepie Vivus.pl na kwiecień 2021

Informacje o Vivus.pl

Dane kontaktowe
Telefon221 221 227
E-mailkontakt@vivus.pl

VIVUS.pl - Pieniądze Współczesnych Ludzi

Vivus.pl - logo

Vivus.pl to jedna z czołowych firm pożyczkowych działających na polskim rynku. Należy ona do północnoeuropejskiej grupy 4finanse Group, która swoją działalność w naszym kraju rozpoczęła w połowie 2012 roku.

Vivus.pl - hasło reklamowe

Vivus.pl umożliwia bezpieczne zaciąganie pożyczek, bez konieczności wychodzenia z domu. Pieniądze są też przekazywane tylko odpowiedzialnym konsumentom, sprawdzonych w bazie Biura Informacji Kredytowej i działających na naszym rynku rejestrach dłużników. Oprócz tego, na stronie Vivus.pl znaleźć można pożyczki promocyjne, oferujące np. niższe spłaty czy mniejsze stopy. Korzystając z promocji Vivus można zaoszczędzić na swojej pożyczce.

Oferta

Oferta Vivus.pl została podziela na dwie kategorie:

  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka

W przypadku pierwszej pożyczki klient może liczyć na otrzymanie do 1400 zł, natomiast każde kolejne skorzystanie z usług firmy zwiększa maksymalną kwotę aż do 3500 zł. Kolejna pożyczka to specjalna, stała akcja promocyjna Vivus.pl, której zaufało wielu klientów.

Promocje w Vivus

Vivus.pl przygotował dla swoich klientów program promocyjny, którego ideą jest rekomendowanie usług firmy znajomym. W tym celu wystarczy jedynie podać adres e-mail znajomego lub jego numer telefonu. To specjalna promocja Vivus.pl, która przeznaczona jest wyłącznie dla klientów firmy. 

Vivus.pl - program bonusowy

Jeśli znajomy zdecyduje się zaciągnąć pożyczkę, na nasze konto bankowe trafi 30 zł. Im więcej znajomych pozytywnie odpowie na naszą rekomendację promocyjną, tym więcej pieniędzy zarobimy. Dzięki promocji Vivus.pl można zaoszczędzić na kredycie.

Promocja Vivus.pl

Każdy klient, który po raz pierwszy korzysta z usług Vivus.pl może liczyć na specjalną promocję. Promocja Vivus.pl polega na zaciągnięciu pożyczki do 1400 zł bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Jedyną kwotą do zwrotu będzie więc pożyczony kapitał, bez naliczania odsetek i innych opłat.

Vivus.pl - Pierwsza Pożyczka

Ponadto Vivus.pl zachęca do specjalnej, dodatkowej promocji - rekomendowania swoich usług znajomym. W zamian za skuteczne polecenie, na nasze konto, dzięki promocji Vivus.pl trafia 30 zł, które mogą być wykorzystane np. jako część spłaty pożyczki.

Vivus.pl - zarabianie przez rekomendacje

Jakość i bezpieczeństwo

Korzystanie z usług firmy pożyczkowej Vivus.pl jest w pełni bezpieczne. Gwarantuje to członkostwo w Związku Firm Pożyczkowych, a także świadome pożyczanie pieniędzy tylko tym klientom, którzy posiadają odpowiednią zdolność kredytową i mają pewność, że poradzą sobie ze spłatą rat.

 Vivus.pl - Związek Firm Pożyczkowych

 

Zaciąganie pożyczki

W celu zaciągnięcia pożyczki, wystarczy wejść na stronę główną Vivus.pl, gdzie znajdziemy specjalną aplikację służącą do określania wysokości pożyczki i okresu jej spłaty.

 Vivus.pl - aplikacja pożyczkowa 

Za pomocą suwaków możemy określić parametry oferty, a wszelkie jej szczegóły wyświetlone zostaną w oknie, po prawej stronie aplikacji. Poznamy w nim wysokość prowizji, RRSO (rzeczywistą roczną stopę oprocentowania), a także konsekwencje związane z przedłużeniem terminu spłaty.

 Vivus.pl - podsumowanie oferty 

Jeśli przedstawiona oferta będzie spełniała nasze oczekiwania, kolejnym krokiem będzie wybranie opcji "Weź pożyczkę" i przejście do zarejestrowania się jako klient Vivus.pl.

Vivus.pl - rejestracja konta

Wprowadzenie danych będzie wymagało w dalszej kolejności ich potwierdzenia, a to odbywa się poprzez wykonanie przelewu w kwocie 1 grosza na wskazany rachunek, z własnego konta bankowego.

 Vivus.pl - dalsza procedura pożyczkowa 

Następnie firma sprawdzi naszą zdolność kredytową i w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, przeleje środki na nasze konto. Cała procedura nie będzie trwała dłużej niż 15 minut, pod warunkiem jednak, że pożyczkobiorca posiada rachunek w tym samym banku, co pożyczkodawca.

Vivus.pl - pieniądze w 15 minut

Warunki do spełnienia

Korzystanie z usług Vivus.pl i otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej wiąże się z koniecznością spełnienia kilku podstawowych warunków:

  • pożyczkobiorca musi być osobą w wieku od 20 do 78 lat,
  • musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
  • zarejestrował swój profil na stronie Vivus.pl,
  • nie posiada zadłużeń skutkujących wpisem do rejestru dłużników i jest pozytywnie oceniony w BIK.

Wyróżnienia

Firma pożyczkowa Vivus.pl może pochwalić się dużym zaufaniem klientów, które przekłada się na liczne nagrody i wyróżnienia. Wśród nich należy wymienić choćby:

  • tytuł "Odkrycie Roku 2013" w konkursie Laur Klienta,
  • statuetka "Najlepszy Partner w Biznesie" magazynu "Home and Market",
  • nagrodę "Skrzydła KRD" przyznaną przez Krajowy Rejestr Długów.

Vivus.pl - wyróżnienia i nagrody

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z infolinii, dzwoniąc pod numer 221 221 227 lub pisząc maila na adres kontakt@vivus.pl.

Inną formą komunikacji jest czat, który znajdziemy w sekcji "Godziny pracy i kontakt". Po jego wyborze, w prawym dolnym rogu strony ukaże się okno, które pozwoli nam porozmawiać z konsultantem.

Vivus.pl - czat

^