Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Regulamin

 1. Niniejszy dokument jest regulaminem określającym zasady funkcjonowania i korzystania z Serwisu Rabatuj.pl. Termin serwis Rabatuj.pl należy interpretować jako stronę internetową funkcjonującą pod adresem http://www.Rabatuj.pl wraz ze wszystkimi jej podstronami.
 2. Serwis Rabatuj.pl jest własnością firmy Grupa Okazje Sp. z o.o., zarejestrowana w Polsce, z siedzibą w Łodzi, 90-418 Łódź, Al. Kościuszki 23/25, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Łodzi-śródmieścia pod numerem KRS0000513788, posiadająca nr NIP 7252071227 oraz nr REGON 101681944.
 3. Korzystając z serwisu Rabatuj.pl użytkownik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem oraz Polityką Prywatności , akceptuje wszystkie postanowienia w niniejszych dokumentach zawarte oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 4. Serwis gromadzi i przekazuje informacje o kuponach rabatowych, wyprzedażach oraz innego typu promocjach oferowanych przez firmy współpracujące z Serwisem Rrabatuj.pl bezpośrednio lub za pośrednictwem podmiotów trzecich. W przypadku dojścia do transakcji Serwis Rabatuj.pl nie występuje w żadnej roli w stosunku do stron bezpośrednio zainteresowanych (tj. kupującego i sprzedającego).
 5. Wszystkie zamieszczane na serwisie Rabatuj.pl kupony rabatowe, zniżki i inne promocje, pochodzą od stron świadczących prezentowane usługi i są pozyskiwane bezpośrednio od nich a także przez podmioty pośredniczące.
 6. Informacje znajdujące się na serwisie Rabatuj.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa. Serwis Rabatuj.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie rozbieżności między stanem rzeczywistym promocji a informacjami znajdującymi się na serwisie Rabatuj.pl. Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za skutki podjętych decyzji pod wpływem treści prezentowanych na Serwisie.
 7. Dostęp do Serwisu, jego treści oraz wszystkich elementów na nim zawartych jest całkowicie bezpłatny.
 8. Serwis Rabatuj.pl umożliwia użytkownikom subskrypcję powiadomień o ofertach wybranych podmiotów lub promocji z wybranych przez niego grup kategorii. Subskrypcja jest darmowa i bazuje wyłącznie na mailach, które użytkownik dobrowolnie pozostawił na serwisie Rabatuj.pl w dedykowanym do tego celu miejscu. Użytkownik otrzymuje wiadomości e-mail kilka razy w tygodniu zgodnie z jego preferencjami dot. typów kuponów rabatowych oraz promocji, którymi jest zainteresowany. Aby zrezygnować (wyłączyć) powiadomienia mailowe, użytkownik powinien kliknąć link znajdujący się na dole każdego z otrzymywanych newsletterów.
 9. Serwis Rabatuj.pl zastrzega sobie prawo do gromadzenia i analizowania danych osobowych użytkowników w zakresie określonym w Polityce Prywatności. Działania z tego zakresu realizowane są zgodnie z treścią Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz 883).
 10. Znaki towarowe, logotypy a także nazwy firm pojawiające się na Serwisie są wykorzystywane wyłącznie w celach informacyjno-promocyjnych i nie są one własnością Serwisu.
 11. Serwis Rabatuj.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykonanie usług prezentowanych w treściach zlokalizowanych na Serwisie Rabatuj.pl. Usługi i promocje znajdujące się na Rabatuj.pl oferowane są przez dane firmy, oznaczone w treści danego wpisu i to z nimi należy wyjaśniać ewentualne problemy związane z realizacją usług.
 12. W przypadku braku akceptacji na wyświetlanie w ramach serwisu Rabatuj.pl jakichkolwiek treści (logotypu, znaku towarowego, kuponu rabatowego lub informacji na temat promocji) należy zwrócić się do Rabatuj.pl z odpowiednim wnioskiem, a właściwe działania mające na celu rozwiązanie danego problemu zostaną niezwłocznie podjęte.
 13. Wszystkie kupony rabatowe lub inne promocje oznaczone etykietą “tylko u nas” nie mogą być publikowane w żadnym innym serwisie bez uprzedniej pisemnej zgody Rabatuj.pl
 14. Rabatuj.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu oraz Polityki Prywatności w dowolnym momencie. W przypadku wprowadzania zmian Rabatuj.pl zobowiazuje się powiadomić osoby zainteresowane za pośrednictwem serwisu Rabatuj.pl i/lub drogą mailową.