Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
Provident.pl

Promocje w Provident

Brak aktualnych promocji w sklepie Provident.pl na luty 2021

Informacje o Provident.pl

strona Provident.pl
Dane kontaktowe
Telefon600 400 300, 801 707 990
E-mailbok@provident.pl

Provident – szybkie pożyczki

Provident Polska jest częścią międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance. Na polskim rynku firma jest już 15 lat. Zajmuje się udzielaniem pożyczek dla klientów indywidualnych oraz firm. Według danych, jakie znajdujemy na stronie provident.pl poza promocjami, z usług firmy skorzystało już 3,9 miliona klientów.

Provident.pl - logo

Główną misją Providentu jest bycie blisko ludzi - dlatego wystarczy skorzystać z formularza on-line, aby otrzymać pożyczkę. Firma oferuje również swoim nowym i stałym klientom atrakcyjne promocje Provident, dzięki którym otrzymanie pożyczki jest bardziej korzystne.

Oferta

Podstawowa oferta Provident Polska została przejrzyście przedstawiona na stronie firmy. Już na wstępie możemy sprawdzić przewidywany koszt naszej pożyczki. Oczywiście należy go następnie skonfrontować ze szczegółową ofertą, znajdującą się w poszczególnych zakładkach.  Provident oferuje również swoim klientom atrakcyjne promocje  Provident zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

 Provident.pl - strona główna

Provident Polska przygotował produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Na stronie internetowej znajdziemy je w zakładkach: „Pożyczka dla Ciebie” oraz „Pożyczka dla Firmy”. Przykładowo dla klientów indywidualnych znajdziemy produkty:

  • pożyczkę z miesięczną ratą;
  • pożyczkę z tygodniową ratą;
  • pożyczkę konsolidacyjną.

Provident.pl - wybór produktów

Pożyczki oferowane przez Provident Polska udzielane są na okres od 30 dni do 12 miesięcy. Mają one różne okresy spłacania rat (tygodniowe oraz miesięczne). Wysokość pożyczek waha się od 300 zł do 10 000 zł. Za każdym razem ustalana jest indywidualna możliwość finansowa pożyczkobiorcy.

Promocja Provident

Korzystając z Providenta możemy zdecydować się na wybór jednej z promocji firmy. Promocja Provident pozwala zaoszczędzić część pieniędzy. Na stronie znajdziemy banery promocyjne, a także informacje o dostępnych aktualnie promocjach.Wśród nich znajdziemy promocje Provident: "Szybka Premia" i "Szybka Premia dla Firm", dostępne dla nowych klientów. 
 Provident - promocja 
Provident oferuje swoim klientom także promocje Provident "Assistance dla Firm" oraz konkurs "Mój plan na biznes". Z promocji Provident można korzystać bardzo często - informacje o aktualnych wydarzeniach znajdziemy na stronie głównej firmy.

Zamówienie pożyczki

Jeśli zdecydujemy się zamówić produkt oferowany przez Provident Polska, musimy wypełnić wniosek elektroniczny. Ikona „złóż wniosek” znajduje się przy każdym produkcie. Po złożeniu wniosku nastąpi weryfikacja wnioskodawcy i dopiero wówczas zostanie przesłana informacja o przyznaniu pożyczki. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymamy pieniądze. Zamawiając pożyczkę warto również zwrócić uwagę na aktualne promocje Provident, dzięki którym możemy uzyskać np. niższe oprocentowanie kredytu bądź inne zniżki.

Provident.pl - jak zamówić

Możemy również skontaktować się z Doradcą Klienta dzwoniąc pod numer 0 801 707 990. Wówczas zostanie umówione spotkanie z Doradcą, który wyjaśni nasze wątpliwości i odpowie na pytania dotyczące dostępnych produktów.

Kontakt

Z firmą Provident Polska można kontaktować się na kilka sposobów:

  • telefonicznie pod numerami – 600 400 300, 801 707 990;
  • mailowo – bok@provident.pl.

Infolinie są czynne przez siedem dni w tygodniu w godzinach: 7:00- 21:00.

Siedziba firmy mieści się pod adresem:

Provident Polska S.A.

Ul. Inflancka 4A

00-189 Warszawa.

^