Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,0 (2 głosów)

Promocje w Media Expert

Brak aktualnych promocji w sklepie MediaExpert.pl na sierpień 2022

MediaExpert.plpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o MediaExpert.pl

Dane kontaktowe
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2022 roku

MediaExpert.pl – internetowy elektromarket

MediaExpert.pl to internetowy elektromarket oferujący klientom wiele urządzeń elektronicznych. Firma Media Expert jest na polskim rynku od 10 lat, w tym czasie zdobyła już zaufanie i uznanie klientów. Serwis internetowy jest jedynie przedłużeniem działalności ponad 200 sklepów stacjonarnych.

Mediaexpert.pl - logo

Sklep Media Expert słynie także z atrakcyjnych promocji. Dzięki nim można zakupić wiele produktów za niższą cenę. Dzięki promocjom Media Expert można kupić taniej telewizory, komputery i setki innych artykułów. Dodatkowo promocje Media Expert to także okazja do uzyskania gratisów bądź darmowej dostawy.

Promocje Media Expert

MediaExpert.pl oferuje nam wiele promocji, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze. Przykładowo jedną z promocji Media Expert jest możliwość wymienienia starego laptopa, telewizora, smartfona lub innego sprzętu elektroniczne na nowy, wówczas cena nowego urządzenia będzie niższa. Inną dostępną obecnie promocją Media Expert jest możliwość wygrania 3000 na wyposażenie kuchni. Aby je otrzymać należy wypełnić ankietę i odpowiedzieć na pytanie. Autorzy najoryginalniejszych, unikatowych i merytorycznie wartościowych odpowiedzi otrzymają nagrody. Ponadto sklep oferuje klientom Media Expert promocję - czyszczenie magazynu. To wielka wyprzedaż, która pozwala na sporą oszczędność.

Media Expert - czyszczenie magazynów

Dodatkowo można skorzystać ze specjalnej promocji Media Expert - promocji producentów. To oferta wybranych producentów niektórych sprzętów, która pozwala np. na zakup dwóch towarów w niższej cenie czy uzyskanie gratisu.

 Media Expert - promocje 

Karta prezentowa Media Expert

Sklep oferuje również karty prezentowe. To specjalna promocja Media Expert, dzięki której można obdarować swoich bliskich. Dostępne są karty o wartości: 50, 100, 250 zł lub o dowolnej wartości w przedziale: 10-1000 zł. Kartą można posługiwać się, aż do wykorzystania zasobów, jednak przed upływem 12 miesięcy od daty jej aktywacji.

 Mediaexpert.pl - karta prezentowa 

Newsletter

Newsletter to sposób na niższe ceny. Zapisując się do niego możemy na bieżąco na swoją skrzynkę mailową otrzymywać aktualne informacje o sklepie, nowościach oraz promocjach Media Expert. Aby zapisać się na newsletter wystarczy w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu podać swój adres e-mail.

 Media Expert - newsletter 

Oferta sklepu

Sklep podzielony jest na kilka kategorii, które ułatwiają nam znalezienie interesujących nas produktów:

 • Telewizory i RTV
 • AGD do zabudowy
 • AGD
 • AGD małe
 • Komputery i tablety
 • Foto i kamery
 • Telefony i smartfony
 • Rowery i skutery
 • Konsole i gry
 • Sport i rekreacja
 • Dla dzieci
 • Dom i ogród
 • Filmy i muzyka

Wszystkie te kategorie podzielone są na mniejsze sekcje. Możemy szybko i sprawnie znaleźć potrzebne nam produkty. Przykładowo dział „komputery i tablety” podzielony jest na: komputery PC, monitory, tusze i tonery, tablety i e-booki, etc. Dodatkowo na górze strony znajdziemy także gazetkę promocyjną, w której dostępne są wszystkie aktualne promocje Media Expert.

 Mediaexpert.pl - asortyment, kategorie produktów 

Płatność i dostawa

MediaExpert.pl proponuje klientom kilka sposobów płatności. Za zakupy można zapłacić przed otrzymaniem towarów lub w momencie ich otrzymania. Zanim otrzymamy przesyłkę możemy wykonać przelew internetowy lub po prostu przelew na konto bankowe, które zostanie przesłane na nasz adres e-mail po dokonaniu zakupu. Drugą możliwością jest płatność przy odbiorze (wartość zamówienia nie może przekroczyć 12 000 zł) lub płatność w ratach (umowa podpisywana jest w dowolnym sklepie przy odbiorze towaru).

Klienci mogą odebrać towar osobiście lub skorzystać z dostawy do domu. Można również odebrać paczkę ze wskazanego przy zamówieniu paczkomatu InPost.

    Mediaexpert.pl - darmowa dostawa    

Średni czas dostawy pod wskazany adresy wynosi 48 h, jest on jednak uzależniony od dostępności towarów w magazynie. Jeśli chcemy zmienić szczegóły zamówienia, możemy skontaktować się ze sklepem pod numerami 22 12 23 100 lub 801 080 114 w godzinach:

 • poniedziałek – piątek 8:30 - 18:00,
 • sobota – niedziela 10:00 – 18:00.

Zamówienia o wartości większej niż 99 zł, dokonane w sklepie internetowym dostarczane są za darmo.

Zwroty i reklamacje

W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w zamówionych towarach można zgłosić reklamacje. W tym celu należy się skontaktować z Autoryzowanym Serwisem, dowolnym sklepem stacjonarnym MediaExpert lub Działem Reklamacji Media Expert.

Aby ułatwić złożenie reklamacji sklep przygotował specjalny formularz, w którym poza swoimi danymi zaznacza się również zgłaszany problem oraz dołącza zdjęcia usterek.

Mediaexpert.pl - zwroty i reklamacje 

 

^