Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
ESKK.pl

Kody rabatowe ESKK

Brak aktualnych promocji w sklepie ESKK.pl na maj 2020

logo ESKK.plkod rabatowy - 25 zł
Zapraszamy!
Kupon wygasły
logo ESKK.plkod rabatowy - 613 zł
Kursy językowe za 299 zł! W cenie: podręczniki, kurs online, audiobook...
Kupon wygasły
logo ESKK.plpromocja
 Nagroda główna: Stypendium językowe w Wielkiej Brytanii!...
Kupon wygasły
logo ESKK.plpromocja
Najszersza oferta: kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Kupon wygasły
logo ESKK.plpromocja
Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promo...
Kupon wygasły
logo ESKK.plpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły
logo ESKK.plkod rabatowy - 50%
Wyjątkowa zniżka na kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Kupon wygasły
logo ESKK.plpromocja
 Najszersza oferta: kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne.
Kupon wygasły
logo ESKK.plkod rabatowy - 50%
Zapraszamy!
Kupon wygasły
logo ESKK.plkod rabatowy - 50%
Promocja pierwsza klasa!Oferta ważna do odwołania.
Kupon wygasły

Informacje o ESKK.pl

strona ESKK.pl
Dane kontaktowe
Telefon801 101 909
E-mailinfo@eskk.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
19 kuponów rabatowych w 2020 roku

ESSK.pl – edukacja na odległość

ESKK, czyli Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego to jedna z największych europejskich instytucji zajmujących się kształceniem na odległość. Firma powstała w 1991 roku, kiedy to otwarto pierwszą placówkę z siedzibą w Poznaniu. Od tamtego czasu ESKK wypracowała najwyższe poziomy kształcenia, oparte na współpracy z fachowcami w danych dziedzinach. Kursy tworzone są w oparciu o bogate doświadczenie, zaczerpnięte również z edukacji korespondencyjnej w USA i w Europie Zachodniej.

ESKK.pl - logo

Obecnie firma działa nie tylko w Polsce, ale też w 6 innych krajach gdzie posiada swoje oddziały: na Węgrzech, w Rumunii, w Rosji, Kazachstanie, na Ukrainie i Białorusi.

ESKK.pl - działalność zagraniczna

Oferta

ESSK.pl oferuje wysoki poziom merytoryczny kursów, opracowanych przez specjalistów, znających się na nowatorskim kształceniu na odległość. Oferta kursów jest bardzo różnorodna i dzieli się na następujące grupy:

 • Językowe;
 • Kursy z opcją online;
 • Zawodowe;
 • Hobbystyczne;
 • Komputerowe;
 • Księgowe;
 • Psychologiczne;
 • Parapsychologiczne;
 • Sztuka i talent;
 • Dom i ogród;
 • Moda i uroda;
 • Relaks i rekreacja.

ESKK.pl - kategorie kursów

Promocje

ESKK oferuje atrakcyjny rabat, w wysokości aż 20 proc. na zapisanie się na każdy z kursów. Dodatkowo, jeśli klient zdecyduje się na wykupienie całego kursu jednorazowo, otrzyma kolejny rabat w wysokości 10 proc. Łącznie pozwala to zaoszczędzić do 30 proc. na całym szkoleniu. Promocja ta nie łączy się z innymi akcjami, okresowo pojawiającymi się na stronie internetowej ESKK.

ESKK.pl - promocje

Wyszukiwanie

W celu odszukania interesującego nas kursu można skorzystać z wyszukiwarki, znajdującej się po prawej stronie. Po wpisaniu frazy otrzymamy listę wyników pasujących do naszego zapytania.

 ESKK.pl - wyszukiwarka 

Jeśli wiemy, z jakiej dziedziny jest szukany kurs, warto skorzystać z utworzonych przez sklep kategorii i podkategorii, które pokazują wszystkie dostępne rozwiązania.

ESKK.pl - podkategorie

Dokonywanie zakupu

Po zdecydowaniu się na wybrany kurs, przechodzimy na stronę ze szczegółowym opisem zawartego w nim materiału oraz ze zdjęciami prezentującymi jego opakowanie.

ESKK.pl - opis produktu

Dostajemy również informacje, jakie zagadnienia poruszane są na lekcjach oraz jaką wiedzę wyniesiemy po przejściu tego kursu.

ESKK.pl - czego się nauczysz

W zależności od tego, w jakim czasie chcemy przyswoić wiedzę zawartą w materiale, utworzone zostały dwa pakiety:

 • Tempo standardowe;
 • Tempo szybkie.

ESKK.pl - tempo kursów

Sklep daje również możliwość przetestowania oferowanych kursów. W zakładce „Lekcja próbna” klient może pobrać testową lekcję za darmo. Wystarczy tylko wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail.

ESKK.pl - lekcja próbna

W kolejnej zakładce znajdziemy informacje na temat zawartości pudełka z wybranym kursem oraz filmik prezentujący fragment lekcji.

ESKK.pl - elementy kursu

Klienci zainteresowani programem zajęć swojego pakietu powinien zajrzeć pod zakładkę „Program kursu”, gdzie wyszczególniona jest każda lekcja z danego pakietu.

ESKK.pl - program kursu

Klient zdecydowany na zapisanie się na wybrany kurs, po kliknięciu w przycisk „Zapisz się”, trafia na stronę z formularzem z danymi osobowymi , który musi dokładnie wypełnić. Następnie konieczne jest wybranie sposobu zapłaty za wybrany kurs oraz wybór sposobu odrabiania prac domowych oraz podsumowanie swojego zamówienia.

ESKK.pl - formularz zapisu

Kody rabatowe

Podczas zakupu kursów w ESKK możemy skorzystać z kodów rabatowych, pozwalających w określonej części obniżyć koszt całego szkolenia. Kod możemy wpisać w trakcie zapisu na dany kurs, w kroku pierwszym - "Formularzu zapisu". Po wpisaniu kodu należy przejść do podsumowania, aby poznać obniżoną cenę kursu.

ESKK.pl - kody rabatowe

Płatności

Ceny związane z uczestnictwem w danym kursie są podawane bezpośrednio na stronie każdej z ofert. Kupujący jest zobowiązany wpłacić tzw. wpisowe, w wysokości 25 zł, które dotyczy tylko pierwszego kursy zakupionego w ESKK. Kolejne Ne wymagają tej opłaty. Do każdej przesyłki materiałów dydaktycznych doliczana jest także zryczałtowana opłata pocztowa.

Wśród dostępnych sposobów płatności mamy do wyboru przelew online realizowany kartą płatniczą lub przez system Przelewy24, a także płatność przy odbiorze. Ewentualnie możemy skontaktować się z pracownikami ESKK, aby ustalić inną opcję płatności.

ESKK.pl - płatności

W przypadku pierwszej przesyłki lub zakupu jednorazowo całego kursy, jesteśmy zobowiązani wnieść opłatę za całość, z góry. W pozostałych przypadkach klient uzyskuje dostęp do "Informacji finansowej dla studenta", która zawiera wyszczególnienie wszystkich opłat i terminy rozliczeń.

Kontakt

Wszelkie pytania i wątpliwości możemy zgłaszać pod numerem infolinii lub zostawić swoje dane kontaktowe, a konsultanci sami oddzwonią na nasz numer. Inną możliwością jest kontakt mailowy, na adres info@eskk.pl.

ESKK.pl - kontakt

^