Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Zegarkinareke

Kupony rabatowe Zegarkinareke

Brak aktualnych promocji w sklepie Zegarkinareke na luty 2018

logo Zegarkinarekedarmowa dostawa
Kupon wygasły

Informacje o Zegarkinareke

Dane kontaktowe
Metody dostawy
- Kurier DPD
- Odbiór osobisty
- Poczta Polska
Metody płatności
- Przelew
- Za pobraniem
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2018 roku
Opinie klientów potwierdzone zakupem
Robert
22.01.2018
Wszystko niby ok, ale: brak polskiej instrukcji obsługi (również na stronie producenta - co jest niezgodne z polskim prawem - Seiko - wstyd), brak folii ochronnej na szkiełku przednim (z tyłu była). Brak instrukcji jest w tym wypadku bardzo istotny, ponieważ producent zaleca ustawianie daty między godz. 4 a 9, więc jeżeli ktoś uszkodzi zegarek, nie ponosi winy właśnie ze względu na brak polskiej instrukcji obsługi. Brak też informacji, w jakim kraju zegarek został wyprodukowany - niezgodnie z prawem unijnym, tarcza ma rzekomo świecić przez 5-8 godzin, co jest bzdurą - gaśnie już po ok. 30 min., mimo wielogodzinnego "ładowania" światłem.
Jan
15.12.2017
Jedna z lepszych, o ile nie najlepsza obsługa wśród sklepów internetowych na jaką trafiłem. Zostałem o wszystkim klarownie informowany dzięki czemu nie martwiłem się o przesyłkę. Jeżeli chodzi o jakość produktu również nie znalazłem żadnych zastrzeżeń. Sama paczka do mnie trafiła po ok. tygodniu co na okres przedświąteczny jest jak najbardziej dobrym wynikiem. Zdecydowanie polecam!
Krzysztof
29.11.2017
Transakcja przebiegła pozytywnie. Byłem zadowolony z obsługi.Natomiast miałem zastrzeżenia do Kuriera, który na moje stwierdzenie, że chcę sprawdzić stan przesyłki, odpowiedział, że mogę ją sprawdzić, jak zapłacę. W informacji od Państwa, które otrzymałem, Państwo informowaliście mnie, że przy odbiorze mam prawo najpierw sprawdzić, odpakować przesyłkę i jeżeli jest wszystko dobrze, to wtedy dopiero zapłacić. Proszę o poinformowanie firmy kurierskiej, że takie Państwo macie ustalenia z klientami.
Maciej
21.11.2017
Powiadomienia dotyczące przesyłki są wysyłane do odbiorcy, dzięki czemu odbiorca wie mniej więcej, że dana przysyłka dotrze w określonym czasie. Obsługa bardzo miła, jednakże strona informuje, że przesyłka dotrze w ciągu 48h, co nie jest prawdą, przynajmniej w moim przypadku. Ogólnie rzecz biorąc jestem mega zadowolony z produktu. Najważniejsze, że zegarek, który zamówiłem jest oryginalny i ładnie zapakowany.
Wszystkie opinie o Zegarkinareke
^