Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
Tesco

Promocje w Tesco

Brak aktualnych promocji w sklepie Tesco na lipiec 2020

logo Tescopromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o Tesco

Dane kontaktowe
Telefon801 650 650
E-mailbprasowe@pl.tesco-europe.com
AdresTesco (Polska) Sp. Z o.o.Połczyńska  121/12501 – 377 Warszawa
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2020 roku

Tesco – dużo i tanio!

Tesco Polska to jedna z czołowych sieci sklepów na polskim rynku. Posiada 450 sklepów samoobsługowych, małych hipermarketów i osiedlowych marketów. Od 2012 roku Tesco uruchomiło również e-Sklep za pośrednictwem którego możesz bez przeszkód zamówić zakupy korzystając z komputera czy smartfona!
TESCO - logo
Tesco to marka sama w sobie. Sklepy tej sieci odwiedza ok. 5 milionów klientów tygodniowo. Wszystko dlatego, że wiele promocji Tesco oraz ciekawych wyprzedaży odbywa się regularnie, zarówno na artykuły spożywcze, jak i znakomitą odzież F&F czy sprzęt RTV, a nawet AGD.
TESCO - strona główna

Promocje Tesco

Tesco oferuje swoim klientom ogromną ilość promocji. To oferty, dzięki którym można zdobyć dodatkowe produkty, jak maskotki, wziąć udział w promocji Tesco: 2+1 (kupujesz dwa produkty, a trzeci dostajesz gratis) czy skorzystać z loterii lub dodatkowych rabatów. Promocje Tesco dostępne są dla wszystkich klientów i pozwalają na duże oszczędności i dodatkowe profity.
 TESCO - promocje sklepu 

Newsletter

Newsletter Tesco to świetna okazja, by na bieżąco otrzymywać aktualne informacje o marce. Dzięki temu dowiesz się więcej o produktach dostępnych w sklepie, najnowszym promocjach Tesco, wyprzedażach czy rozwoju firmy. Aby zapisać się na newsletter wystarczy jedynie podać swój e-mail.
 TESCO - newsletter 

Klub Ekspertów Tesco

Klub Ekspertów Tesco to specjalna społeczność sklepu, która współpracuje z nim i pomaga w tworzeniu sklepu „od środka”. W klubie znajdują się osoby z całej Polski, które przystępują do badań dotyczących gazetek promocyjnych Tesco, opakowań, reklamówek oraz wielu innych produktów. Udział w badaniu jest dobrowolny i przeznaczony dla posiadaczy karty ClubCard. Dodatkowo biorąc udział w klubie można uczestniczyć w konkursach z nagrodami oraz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach Tesco.
 TESCO - klub ekspertów Tesco 

Oferta Tesco

W ofercie sklepu Tesco znajdziemy szereg atrakcyjnych produktów, w tym:
 • Warzywa i owoce
 • Pieczywo i produkty z cukierni
 • Świeże produkty
 • Mrożonki
 • Artykuły spożywcze
 • Napoje
 • Chemie i kosmetyki
 • Produkty dla dzieci
 • Artykuły dla zwierząt
 • Artykuły przemysłowe
 • Promocje Tesco i obniżki

Oferta tygodnia

Oferta tygodnia to specjalna promocja Tesco, w której znajdziesz polecane produkty w niższych cenach oraz HITY miesiąca. Dodatkowo wśród ofert tygodnia dostępne są także 4-dniowe i 2-dniowe okazje cenowe, które pozwalają dokonać zakupów za dużo niższą cenę.
 TESCO - oferta tygodnia 

Club Card Tesco

Club Card to wyjątkowy program promocyjny Tesco, który został stworzony z myślą o wszystkich klientach dokonujących zakupów w sklepie. Wydane pieniądze zostaną zamienione na atrakcyjne kody rabatowe, za pomocą jednej karty – ClubCard. 

e-Sklep

Oprócz tradycyjnych sklepów stacjonarnych Tesco prowadzi także sprzedaż on-line. Dzięki temu możesz otrzymać produkty z dostawą bezpośrednio do Twojego domu. Ceny są tak niskie, jak w tradycyjnych supermarketach, ponadto zapewniony jest duży wybór produktów. Wszystkie artykuły są dostarczane w specjalnych samochodach, które dbają o świeżość produktów podczas transportu. Sklep oferuje również wiele on-line promocji Tesco, a dodatkowo niski koszt dostawy.
 TESCO - sklep on-line 

Sposób dostawy w e-Sklepie

W e-sklepie Tesco możesz skorzystać z dwóch form dostawy zamówionych produktów:
 • Dostawa do domu – w wybranym terminie pod drzwi twojego mieszkania za niską cenę
 • Zamów i odbierz – usługa bezpłatna, możesz odebrać spakowane zakupy w wybranym przez siebie sklepie Tesco

 TESCO - e-zakupy 

Znajdź swój sklep

Tesco znaleźć można w niemalże każdym większym mieście czy miasteczku. W Polsce znajdziemy ponad 400 sklepów, oferujących atrakcyjnie niskie ceny i promocje Tesco. Dodatkowo sklepy znajdziemy też w dużych centrach handlowych. Marka posiada również 29 stacji benzynowych, które gwarantują paliwo o wysokiej jakości. Jeśli chcesz sprawdzić czy w Twoim pobliżu znajduje się sklep Tesco – wystarczy sprawdzić to na stronie sklepu.
 TESCO - znajdź swój sklep 

Fundacja Tesco Dzieciom

Fundacja Tesco to wyjątkowa organizacja, która powstała z inicjatywy marki Tesco w 2012 roku. Fundacja jest w pełni dobroczynna, a jej celem jest wspieranie wartościowych projektów społecznych skierowanych do dzieci i młodzieży, a także promocja Tesco idei integracji oraz zaangażowania. Dzięki temu pomoc jest ofiarowana w obszarze edukacji, pomocy społecznej oraz ochrony zdrowia.
 TESCO - fundacja 

Tesco docenione przez klientów

Tesco uznawane jest za jeden z najlepszych hipermarketów w Polsce. Jedynie w 2014 roku zdobyła cztery wyróżnienia od ekspertów i klientów sieci:
 • Laur klienta - Lider Dekady 2004 – 2014
 • Laur Klienta 2014
 • Super Marka 2014 – jakość, zaufanie, renoma
 • Superbrands 2014

 TESCO - nagrody 

Kontakt

 TESCO - kontakt 

^