Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,3 (3 głosów)
SuperPharm.pl

Promocje w SUPER-PHARM

Brak aktualnych promocji w sklepie SuperPharm.pl na lipiec 2020

logo SuperPharm.plpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły
logo SuperPharm.plpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły
logo SuperPharm.plpromocja
Zapraszamy!
Kupon wygasły

Informacje o SuperPharm.pl

strona SuperPharm.pl
Dane kontaktowe
Telefon801 54 33 00, 22 547 04 00
E-mailkontakt@superpharm.pl
AdresSUPER-PHARM Poland Sp. z. o.o.Domaniewska 3902 – 672 Warszawa
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
3 kupony rabatowe w 2020 roku

Super-Pharm – wszystko dla ciała i ducha

Super-Pharm to sieć sklepów o zasięgu międzynarodowym, które łączą w sobie aptekę, drogerię oraz perfumerię w jednym miejscu. Firma została założona w 1978 roku i powiązana jest z kanadyjską siecią Shoppers Drug Mart/Pharmaprix. Sklepy dostępne są w Polsce, Izraelu oraz w Chinach.
Super-Pharm - logo
Super-Pharm to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Pozwala znaleźć i dobrać produkty idealne dla twojego zdrowia i wyglądu, a także i samopoczucia. Dodatkowo sklepy udostępniają wiele atrakcyjnych promocji Super-Pharm oraz wyprzedaży, dzięki którym można kupić kosmetyki, leki i chemię w dużo niższych cenach.
Super-Pharm - strona główna

Promocje Super-Pharm

W sklepie znajdziemy szereg atrakcyjnych promocji Super-Pharm, które pozwalają znacznie zaoszczędzić na zakupach. Na stronie internetowej sieci znajdziemy specjalną zakładkę oznaczoną jako „Promocje”, w której zgromadzono wszystkie aktualne wyprzedaże, konkursy i promocje. Dodatkowo na stronie głównej dostępny jest specjalny baner, który informuje to najnowszych i najciekawszych promocjach Super-Pharm.
 Super-Pharm - promocje 
Promocje Super-Pharm to świetna okazja do tańszych zakupów. Niektóre promocje zakładają obniżenie cen – inne zakup produkty za grosz przy spełnieniu odpowiednich warunków.

Gazetka Super-Pharm

Na stronie sklepu dostępna jest gazetka, w której znaleźć można wszystkie aktualne promocje Super-Pharm. To sposób, by dowiedzieć się więcej o rabatach i tańszych produktach, a także nowościach. Ponadto gazetka promocyjna bywa także dostarczana do naszych skrzynek pocztowych w wersji papierowej bądź jako dodatek do gazet i magazynów.
 Super-Pharm - gazetka 

Newsletter

Super-Pharm oferuje swoim klientom jeszcze jedną ciekawą opcję – newsletter. Newsletter to świetny sposób, by dowiedzieć się wszystkiego o firmie, nowościach, aktualnych promocjach Super-Pharm i wyprzedażach. Wystarczy jedynie podać swój adres e-mail i oczekiwać na wiadomość, która pojawi się w naszej skrzynce.
 Super-Pharm - newsletter 

Program Lifestyle

Program Lifestyle to kolejna promocja Super-Pharm, która została stworzona specjalnie dla klientów sklepu. Kartę bezpłatnie można otrzymać w każdym sklepie. Za wydane 5 zł w Super-Pharm otrzymujemy  1 punkt, który można przeznaczyć na swoje kolejne zakupy. Niektóre produkty dostępne w sklepie są objęte specjalną promocją Super-Pharm Lifestyle – dzięki temu produkty są oznaczone specjalną „ceną z kartą”.
 Super-Pharm - lifestyle karta 

Karta podarunkowa Super-Pharm

Karta podarunkowa to specjalny sposób, by sprawić bliskim wiele radości. To idealny podarunek na każdą okazję i dla każdego, mamy, przyjaciółki czy innej bliskiej osobie. Wartość karty podarunkowej to 50 zł, które można wykorzystać we wszystkich sklepach na terenie całej Polski.
 Super-Pharm - karta podarunkowa 

Oferta Super-Pharm

Oferta sklepu Super-Pharm to nie tylko szereg znakomitych produktów czy promocji. To najwyższa jakość wszystkich usług. Wszystkie produkty dostępne w sklepie Super-Pharm podzielone są na trzy kategorie:
 • Kosmetyki
 • Drogeria
 • Perfumeria
Dodatkowo w sklepach Super-Pharm znajdziemy też oddział apteczny, w którym można zrealizować receptę i kupić leki oraz suplementy diety.
 Super-Pharm - oferta 

Porady Super-Pharm

Na stronie sklepu Super-Pharm znajdziemy interesujące porady, które mogą nam znacznie pomóc w pielęgnacji swojego zdrowia i ciała. Porady dostępne na stronie podzielone są na trzy kategorie:
 • Zdrowie
 • Pielęgnacja
 • Uroda

 Super-Pharm - porady 

Znajdź najbliższy sklep

Super-Pharm udostępnił swoim klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się najbliższy sklep. Wystarczy wpisać swój adres i zatwierdzić. Dzięki temu udostępnione nam zostaną informacje o sklepie, jego godziny otwarcia oraz dokładny adres.
 Super-Pharm - znajdź sklep 

Nagrody i wyróżnienia

Klienci sklepu Super-Pharm od lat doceniają markę i jej pełen profesjonalizm. Najważniejsze nagrody w historii sklepu to:
 • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011
 • Solidny Pracodawca Roku;
 • Laur Klienta”, tytuł „TOP MARKI 2011”;
 • Superbrands Poland 2012.
 • Nagroda Superbrands Poland 2013-2014
 • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013
 • Godło “Jakość obsługi 2015”

 Super-Pharm - nagrody i wyróżnienia 

Kontakt

 Super-Pharm - kontakt 
^