Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,3 (3 głosów)
StenaLine.pl

Kody rabatowe Stena Line

Brak aktualnych promocji w sklepie StenaLine.pl na luty 2020

logo StenaLine.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły
logo StenaLine.plpromocja
Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Po...
Kupon wygasły

Informacje o StenaLine.pl

strona StenaLine.pl
Dane kontaktowe
Telefon58 6609200
E-mailinfo.pl@stenaline.com
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
2 kupony rabatowe w 2020 roku

Stena Line

StenaLine.pl - logo

Stena Line to jeden z największych operatorów promowych na świecie. Firma może pochwalić się posiadaniem nowoczesnej floty, składającej się z 38 promów, a także rozbudowaną siatką połączeń w Europie Północnej.

StenaLine.pl - o firmie

Stena Line od początku swej działalności stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego mogą się oni cieszyć najwyższą jakością obsługi, ale też atrakcyjnymi kosztami.

Oferta

Oferta Stena Line skupia się na trzech obszarach geograficznych: Skandynawii, Morzu Irlandzkim i Morzu Północnym. Ze względu na nie, możemy wybierać między trzema kategoriami dotyczącymi kierunków podróży:

 • do Szwecji,
 • do UK i Irlandii,
 • inne linie w Europie.

StenaLine.pl - kierunki podróży

Firma oferuje też wyjazdy grupowe, które obejmują wycieczki od 24-godzinnych po 4-dniowe. Liczba uczestników grup może wynosić od 15 do 500 osób. Oferta w tym przypadku została podzielona na:

 • Morskie wyprawy,
 • Wycieczki z charakterem,
 • Programy integracyjne,
 • Konferencje na morzu,
 • Dla dzieci i młodzieży.

StenaLine.pl - oferta wyjazdów

Uzupełnieniem oferty podróży ze Stena Line jest szeroki wybór usług dodatkowych, które obejmują pełną listę atrakcji znajdujących się na statkach, wycieczki fakultatywne, transport towarów, czy zakup pamiątek.

 StenaLine.pl - usługi dodatkowe 

Promocje

Stena Line stworzył program lojalnościowy dla swoich klientów - eXtra. W jego ramach uczestnicy otrzymują zwrot 10% wydatków poniesionych na zakup podróży, czy korzystanie z usług dodatkowych, takich jak zakupy w barach, restauracjach, czy sklepach na wszystkich liniach skandynawskich firmy.

 StenaLine.pl - program lojalnościowy 

Dodatkowo uczestnictwo w programie nagradzane jest punktami, które w dalszej kolejności można wymieniać na częściowe lub całkowite opłacenie kolejnej podróży.

Newsletter

O aktualnych promocjach, nowych połączeniach, czy ofertach cenowych dowiemy się z newsletter'a. Jego subskrypcja możliwa jest poprzez kliknięcie w odpowiednie pole w stopce i podanie swojego adresu mailowego, imienia i nazwiska, a także kodu pocztowego.

StenaLine.pl - newsletter

Wyszukiwarka

Znalezienie odpowiedzi na większość pytań, a także odszukanie interesujących nas kierunków podróży jest możliwe za sprawą wyszukiwarki, która znajduje się w górnej części strony, po prawej stronie.

StenaLine.pl - wyszukiwarka

Rezerwacja podróży

Zarezerwowanie podróży ze Stena Line jest możliwe na kilka sposobów.

StenaLine.pl - mapa kierunków

Pierwszym z nich jest wybór interesującego nas regionu i dostępnych dla niego tras podróży. W ten sposób poznamy wszelkie dostępne rodzaje wycieczek i usług dodatkowych organizowanych na danej trasie.

StenaLine.pl - wybór podróży

Dla osób, które mają jasno określony cel podróży, najważniejszym narzędziem będzie sekcja "Rezerwuj tutaj", znajdująca się po lewej stronie, w menu bocznym. Za jej sprawą określimy:

 • termin i kierunek podróży;
 • liczbę pasażerów,
 • transport pojazdów.

StenaLine.pl - rezerwuj tutaj

Po określeniu parametrów podróży i wyborze pola "Rezerwuj tutaj", na ekranie pojawi się lista dostępnych połączeń. W tym miejscu możemy też wybrać dodatkowe usługi, takie jak wybór kabiny, hotelu, czy posiłków w restauracjach.

StenaLine.pl - rezerwacja

Po wyborze wszystkich parametrów poznamy cenę podróży i będziemy mogli przejść do kasy.

 StenaLine.pl - Do kasy 

Następnym krokiem będzie zalogowanie lub zarejestrowanie się na stronie Stena Line, dokonanie płatności i zatwierdzenie rezerwacji.

StenaLine.pl - logowanie

Kody rabatowe

Kody rabatowe uzyskane u partnerów Stena Line można wykorzystać już na etapie wyszukiwania podróży. W sekcji "Rezerwuj tutaj" znajdziemy odpowiednie pole na wpisanie kodu, a następnie wyświetlone nam zostaną oferty z uwzględnieniem rabatu.

kody promocyjne

Płatności

Forma płatności jest zależna od wybranych przez nas produktów i usług. Firma obsługuje płatności:

 • gotówką lub karta płatniczą na Terminalu,
 • kartą kredytową prze internet i telefon,
 • przelewem bankowym - tradycyjny przelew,
 • przelewem internetowym obsługiwanym przez serwis Przelewy24.

Kontakt

W celu skontaktowania się z konsultantami firmy Stena Line, najlepiej skorzystać z zakładki "Obsługa klienta", która znajduje się w górnym menu strony. Dzięki niej otrzymamy kilka możliwości odpowiedzi na nurtujące nas pytania:

 • Chat,
 • Napisz e-mail,
 • Zadzwoń do nas,
 • Zadzwoń z komputera,
 • Zamów rozmowę.

StenaLine.pl - metody kontaktu

Po wyborze sekcji "Skontaktuj się z nami", mamy też możliwość skorzystania z formularza kontaktowego i wskazówek dotyczących dojazdu do portu promowego.

StenaLine.pl - formularz kontaktowy

Stena Line jest także obecna na portalach społecznościowych, dzięki którym możemy zdobyć aktualne informacje o firmie, a także skontaktować się z jej przedstawicielami.

 StenaLine.pl - media społecznościowe 

^