Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 5,0 (1 głosów)
Stefanel.com

Kody rabatowe Stefanel.com

Brak aktualnych promocji w sklepie Stefanel.com na kwiecień 2020

logo Stefanel.comkod rabatowy - 40%
Rabat dotyczy tylko produktów z wyprzedaży.
Kupon wygasły
logo Stefanel.compromocja
Stefanel Outlet rabat -40% Jesień / Zima 2012
Kupon wygasły

Informacje o Stefanel.com

strona Stefanel.com
Dane kontaktowe
E-mailinfo@stefanel.it
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
2 kupony rabatowe w 2020 roku

Stefanel.com – włoska moda

Sklep Stefanel.com prezentuje ubrania włoskiej marki Stefanel znanej na całym świecie. W ofercie znajdują się artykuły odzieżowe zgodne z najnowszymi trendami. W sklepie można wybrać jeden z kilku dostępnych języków m.in. angielski, włoski, hiszpański. Poza sprzedażą internetową Stefanel.com prowadzi salony i ma ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Europie.

Stefanel.com - logo

Oferta sklepu

Sklep oferuje bogatą gamę produktów odzieżowych wysokiej jakości. Wszystkie towary podzielone są według kategorii:

 • Stylizacje
 • Odzież dziana
 • Ubrania
 • Buty i torebki
 • Biżuteria
 • Aktualnie modne
 • Mężczyźni

Aby ułatwić korzystanie sklepu Stefanel.com zaprojektował kilka przydatnych funkcji. Między innymi klienci mogą segregować dostępne produkty nie tylko według ceny ale również koloru.

Stefanel.com - strona główna

Stefanel.com posiada na swojej stronie zawsze aktualne kolekcje. Jeśli jednak klienci są zainteresowani produktami z poprzednich sezonów, mogą je znaleźć w sekcji „Poprzedni sezon”

Sklep posiada jeszcze jedną interesującą funkcję. W zakładce „teraz” dostępne są aktualności dotyczące nowinek ze świata mody. W tym miejscu możemy znaleźć wiele cennych informacji, co jest modne w tym sezonie oraz w jakich kolorach utrzymane są najnowsze kolekcje.

Formy płatności oraz dostawa

Sklep oferuje płatność za pomocą:

 • kart kredytowych
 • przelewu bankowego
 • PayPal
 • płatności przy odbiorze.

Koszty dostawy uzależnione są od ceny zamówienia oraz kraju docelowego wysyłki. Przykładowo koszt dostawy dla Polski wynosi 70 zł. Towar dostarczany jest za pomocą usług firmy kurierskiej w ciągu 3-5 dni roboczych.

Kontakt ze sklepem

Najłatwiejszym sposobem kontaktu ze sklepem jest korzystanie z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie. Formularz posiada kilka sekcji, które ułatwiają określenie problemu, z jakim kierujemy się do obsługi sklepu. Można również przesłać wiadomość e-mail na adres shop@stefanel.com.

Stefanel.com - formularz kontaktowy

Dodatkowo sklep posiada 368 punktów stacjonarnych w całej Europie, w których można skorzystać z oferty bezpośrednio.

Zwroty i reklamacje

Klienci mają prawo do zwrotu zakupionych towarów w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny odstąpienia od umowy.

Reklamacje wynikające z otrzymania uszkodzonych produktów po czasie terminu zwrotu przesyłki, należy poprzedzić wysłaniem informacji do sklepu z dołączonymi zdjęciami z problemem.

Po zaakceptowaniu reklamacji, otrzymamy e-mail z potwierdzeniem oraz formularzem reklamacji, który należy wypełnić oraz dołączyć do zwracanej przesyłki. Zwracany towar należy przesłać na adres sklepu podany w regulaminie:

Triboo Digitale c/o ArceseLog

Via Groane 6

20811 Cesano Maderno (MB) - ITALY

 

Kody promocyjne

Sklep oferuje korzystanie z kodów promocyjnych. Można je wprowadzać do specjalnego formularza dostępnego na poziomie koszyka. Należy skompletować swój zakup, a następnie podać kod uprawniający do otrzymania zniżki.

 Stefanel.com - kody promocyjne 

 

 

^