Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,7 (3 głosów)
Real

Promocje w Real

Brak aktualnych promocji w sklepie Real na lipiec 2020

logo Realpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o Real

Dane kontaktowe
Telefon022 / 50 00 000
E-mailinfo@real.pl
AdresReal,- Sp. z o.o. i Spółka Krakowska 6102 – 183 Warszawa
Społeczności
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2020 roku

Real – rozsądne zakupy

Real to marka, która cieszy się niezwykle dużą popularnością. Posiada sieć hipermarketów w całej Polsce oraz Europie. Marka Real należy do Metro Group, drugiej co do wielkości w Europie firmy handlowej. W Polsce sieć powstała pod koniec 1995 roku i cieszy się rosnącą liczbą klientów.
Real - logo
Sieć posiada w Polsce 57 marketów, a sprzedaż prowadzona jest w 39 miejscowościach. Sklep oferuje swoim klientom wiele atrakcyjnych produktów w niskich cenach. Dodatkowo klienci mogą korzystać z wielu promocji Real, które wyróżniają ten sklep na tle konkurentów.
Real - strona główna

Promocje Real

Sieć sklepów Real to okazja do tańszych zakupów. W hipermarketach często można znaleźć atrakcyjne promocje Real, o których można dowiedzieć się m.in. z reklam telewizyjnych, gazetek informacyjnych czy banerów promocyjnych, które znajdziemy na głównej stronie Real. Dzięki promocjom Real można znacznie zaoszczędzić na zakupach różnych produktów spożywczych.
 Real - promocje 

Gazetka Real

Gazetka promocyjna Real to znakomita okazja, by dowiedzieć się więcej o aktualnych promocjach Real. Dzięki nim możemy zapoznać się z ofertą sklepu, a promocje Real obejmują artykuły spożywcze różnych kategorii oraz artykuły przemysłowe. W gazetce znajdziemy nabiał, wędliny, słodycze, tańsze i promocyjne kosmetyki, napoje, a także odzież i wiele innych.
 Real - gazetka 

Oferta sklepu

W ofercie sklepu Real możemy znaleźć:
 • Artykuły spożywcze każdego rodzaju
 • Odzież
 • AGD i RTV
 • Kosmetyki i chemię
 • Materiały gospodarstwa domowego
 • Sprzęt sportowy
 • Książki i prasę
 • Promocje Real
 • Wiele innych

Real Quality

Real Quality to specjalna marka Real, która pozwala na zakup wysokiej jakości produktów, przy oszczędności nawet do 35% w porównaniu do cen innych produktów. Także produkty oznaczone jako Quality dostępne są w promocyjnych cenach Real.
 Real - jakośc sklepu 

Gdzie znaleźć market?

Na stronie Real można skorzystać z wyszukiwarki marketów – dzięki temu dowiesz się, gdzie i kiedy możesz udać się na zakupy. Wystarczy wybrać swoje miasto i dowiemy się w jakich godzinach sklep jest otwarty i w którym miejscu się znajduje.
 Real - znajdź sklep 

Bony towarowe 

Bon towarowy to specjalna oferta, która pozwala na sprezentowanie bliskiej osobie pieniędzy w formie bonu. To także sposób, by obdarować pracowników. Aby zamówić bon wystarczy wypełnić formularz online, podać kwotę (10, 20, 50 lub 100 zł) i po zaksięgowaniu wpłaty bony zostaną do nas przesłane.
 Real - bon towarowy 

Newsletter

Newsletter sklepu to znakomita okazja, by na bieżąco otrzymywać informacje o marce, promocjach Real, aktualnych wyprzedażach i nowościach. Aby zapisać się na newsletter wystarczy na stronie sklepu podać swój adres e-mail.
            

Nagrody Real

Marka Real cieszy się w Polsce dużą popularnością. Ma na to wpływ szeroki asortyment sklepu oraz liczne promocje Real. Dlatego sklep może pochwalić się wieloma znakomitymi wyróżnieniami i nagrodami:
 • Nagroda w konkursie „Retailer of the Year 2010”
 • Hipermarket w Kielcach został wyróżniony tytułem „Market Roku 2011”
 • Tytuł „Odkrycie Roku 2009” dla marki Real Quality
 • Solidny pracodawca 2008
 • Nagroda „Złota witryna 2008 Handel-Net 2008”

 Real - nagrody 

Payback w Real

Real jest partnerem PayBack, co oznacza, że za każde zakupy otrzymasz punkty, które możesz wymienić na nagrody. Za każde 2 złote wydane w Real otrzymasz 1 punkt Payback. Dzięki tej promocji Real można wymieniać swoje punkty np. na kupony rabatowe, co pozwoli zaoszczędzić nawet do 50% na zakupach.
 Real - payback 
^