Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
PZU.pl

Promocje w PZU

Brak aktualnych promocji w sklepie PZU.pl na maj 2020

logo PZU.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy!
Kupon wygasły
logo PZU.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły
logo PZU.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o PZU.pl

strona PZU.pl
Dane kontaktowe
Telefon801 102 102
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
3 kupony rabatowe w 2020 roku

PZU – ubezpieczenia online

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA istnieje na polskim rynku od wielu lat. Jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. W jej skład wchodzą między innymi: PZU SA, PZU Życie, PTE PZU, TFI PZU, PZU Pomoc, i wiele innych. PZU oferuje swoim klientom bogatą ofertę produktów ubezpieczeniowych, a także znakomite promocje, dzięki którym można ubezpieczyć się za niską cenę.

pzu.pl - logo

Budowa strony

Na górze strony pzu.pl możemy wybrać produkt, przejść do obsługi klienta, zapoznać się z grupą PZU, skontaktować lub zalogować jeśli posiadamy konto. Niżej wyświetlają się atrakcyjne oferty. Na dole strony widnieją ikony z dostępnymi możliwymi ubezpieczeniami: samochodu, domu, życia, zabezpieczenia emerytalnego czy oferta dla firm. Możemy wybrać odpowiedni produkt korzystając z ikona na dole strony, bądź wybierając go przez górny pasek.

 pzu.pl - strona główna

Na stronie głównej PZU wyświetlane są także oferty promocyjne - czyli specjalne ubezpieczenia w niższych cenach. Dzięki promocjom PZU można m.in. taniej ubezpieczyć się na życie.

Produkty 

PZU oferuje nam szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych, m.in. są to: ubezpieczenia na życie, samochodu, OC, AC, domu, NNW, sportowe. Dostępne są ubezpieczenia indywidualne oraz grupowe, dla klientów indywidualnych, rodzin, małych firm oraz korporacji. Firma oferuje nam również produkty oszczędnościowe oraz inwestycyjne.

Po wybraniu interesującego nas produktu przechodzimy na jego stronę. Na tym poziomie możemy sprawdzić dla kogo przeznaczone jest dane ubezpieczenie, jakie płyną z niego korzyści, cenę ubezpieczenia, dodatkowe promocje PZU, a co najważniejsze jego zakres i przedmiot. Strona produktu pozwala nam przejść bezpośrednio do formularza kontaktu jeśli jesteśmy zainteresowani.

 pzu.pl - produkty 

PZU często udostępnia swoim klientom także oferty promocyjne. Jedna z promocji PZU dotyczyła m.in. 3 miesięcznego sfinansowania składki PZU ŻYCIE S.A.

Jak zamawiać

Zamawiać produkty możemy na kilka sposobów. Na stronie każdego produktu jest ikona „skontaktuj się:, która przekierowuje nas do formularza kontaktowego. Możemy także skorzystać z zakładki „Obsługa klienta”, w której wybierzemy „zakup ubezpieczenia”. W ten sposób zostaniemy przekierowani na stronę pzuonline.pl, gdzie możemy ubezpieczać się przez internet.

 pzu.pl - formularz zamówienia 

W zakładce „Obsługa klienta” mamy również możliwość zamówienia obsługi lub pomocy ze strony konsultantów PZU. Możemy także zamówić płatność składek online. Dodatkowo, w tej zakładce pojawia się funkcja zgłoszenia szkody lub roszczenia.

Kontakt

PZU przygotował dla swoich klientów kilka form kontaktu. Jako pierwszy na stronie głównej wyświetla się numer całodobowej infolinii 801 102 102. Możemy także skorzystać z wspomnianego już formularza kontaktowego. Jeszcze innym sposobem jest udanie się do punktu stacjonarnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta PZU przygotowało funkcję „agenci mocno pomocni”, dzięki której możemy skontaktować się z agentem podając swoje dane wraz z numerem kontaktowym , co pozwoli na umówienie spotkania. Możemy również skontaktować się z agentem za pośrednictwem twittera. Dodatkowo, PZU umożliwia nam zamówienie kontaktu telefonicznego przez wypełnienie formularza na stronie internetowej lub zamówienie kontaktu przez SMS o odpowiedniej treści.

 pzu.pl - zamów kontakt poprzez SMS 

^