Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Origin.com

Kody promocyjne w Origin

Brak aktualnych promocji w sklepie Origin.com na grudzień 2019

logo Origin.compromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o Origin.com

Dane kontaktowe
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2019 roku

Origin – internetowa platforma do gier

Origin to internetowa platforma zajmująca się dystrybucją gier w wersji cyfrowej, pełniąca funkcję sklepu z produktami Electronic Arts - amerykańskiego wydawcy gier komputerowych i wideo. Origin rozpoczęło swoją działalność w połowie 2011 roku.
Origin - logo sklepu
Origin jest nie tylko sklepem, ale też usługą, która opiera się na ochronie danych swoich użytkowników i zapewnianiu im dostępu do najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie elektronicznej rozrywki. Na graczy czekają nie tylko najnowocześniejsze tytuły, ale też liczne przeceny, atrakcyjne promocje i dodatkowe kody promocyjne Orign, pozwalają uzyskać rabat na zakup gier.
Origin - strona główna

Promocje

W ofercie platformy znaleźć można różnego rodzaju wyprzedaże i akcje promocyjne, dzięki którym ulubione tytuły zakupimy na korzystnych warunkach. Wszystkie rodzaje promocji znajdziemy po przejściu do zakładki "Oferty specjalne", gdzie skorzystać można z:
 • wyprzedaży,
 • kolekcji i zestawów gier,
 • edycji specjalnych.
W ramach wyprzedaży i zestawów, gracze otrzymują możliwość zakupu wybranych tytułów w promocyjnych cenach. Jest to stałą promocja, która nie wymaga wykorzystywania kodów promocyjnych Origin. Zmianom ulegają wyłącznie dostępne tytuły gier.
 Origin - zestawy 
Edycje specjalne to wyjątkowe wydania gier z dodatkową zawartością w postaci rozszerzeń, materiałów specjalnych czy możliwości, których nie znajdziemy w standardowych wersjach. 
 Origin - edycje specjalne 
W zakładce "Darmowe gry", znaleźć można specjalne oferty w postaci wersji demonstracyjnych, gier do testowania lub specjalnych prezentów w postaci pełnych gier dostępnych za darmo.
 Origin - darmowe gry 

Zwrot pieniędzy – satysfakcja gwarantowana

Origin stara się też świadczyć usługi możliwie najwyższej jakości, a wszelkie nie zadowolenie graczy ze swoich usług rekompensuje udzielając "Gwarancji zadowolenia z gry". Oznacza ona, że jeśli tytuł nie spełni oczekiwań gracza, platforma dokonuje zwrotu pieniędzy.
Origin - gwarancja

Kody promocyjne Origin

Podczas dokonywania zakupów warto skorzystać z kodów promocyjnych Origin, które pozwolą obniżyć cenę gier, dzięki dodatkowym rabatom. W celu skorzystania z takiej możliwości należy wybrać interesującą nas grę i przejść do finalizacji zamówienia. W oknie podsumowującym nasze wybory znajdziemy stosowne pole, w którym trzeba wpisać treść kodu. 
 Origin - kod promocyjny 

Oferta

Oferta platformy Origin opiera się na grach wydawnictwa Electronic Arts, proponującego tytuły dla szerokiego grona odbiorców, od osób ceniących gry symulacyjne i familijne, przez tytuły strategiczne, a na grach akcji kończąc. 
 Origin - oferta 
Zakup gier wymaga zainstalowania aplikacji komputerowej Origin, która służy przechowywaniu cyfrowej zawartości i umożliwia wygodne zarządzania zakupionymi grami. Co więcej, raz zakupiony tytuł zostaje na zawsze przypisany do konta użytkownika, dzięki czemu nawet po jego odinstalowaniu z komputera, można zawsze pobrać go ponownie, już bez dodatkowych opłat.

Kategorie

Propozycje gier udostępnianych przez EA na platformie Origin można podzielić według gatunków. Dostępne propozycje to:
 • Akcja
 • Gry przygodowe
 • MMO
 • Gry sieciowe
 • Logiczne
 • Wyścigi
 • RPG
 • Strzelanki
 • Symulacje
 • Sportowe
 • Strategie
Użytkownicy mogą też szybko przejść do zakupu najbardziej znanych gier wydawnictwa, gdyż posiadają one swoje zakładki, gromadzące tytuły każdej serii. 
Origin - kategorie

Media społecznościowe

Dodatkowe kody promocyjne Origin, informacje o nowych tytułach pojawiających się w ofercie platformy czy zapowiedzi przedpremierowe znajdziemy, dzięki mediom społecznościowym.  Na serwisach takich jak Facebook, Twitter czy YouTube z łatwością odszukamy konta Origin i skorzystamy z dodatkowych możliwości, jakie oferują portale społecznościowe.

Płatności i dostawa

Za wybrane przez nas gry możemy zapłacić w następujące sposoby:
 • kartami płatniczymi Visa, MasterCard i American Express,
 • w systemie PayPal,
 • Paysafecard,
 • BOKU Płać komórką.
Wymienione metody płatności mogą różnić się w przypadku niektórych gier, jednak użytkownik jest o tym informowane jeszcze przed etapem finalizacji zamówienia.
 Origin - dostawa 
Gry dystrybuowane są jedynie w wersji cyfrowej, co oznacza konieczność ich pobrania z serwerów wydawcy poprzez aplikację Origin. Link do jej pobrania znajduje się na stronie internetowej platformy.

Kontakt

W razie problemów z zawartością platformy Origin czy obsługą aplikacji komputerowej, wszelkie porady i odpowiedzi na nasze pytania udzieli centrum pomocy Electronic Arts, dostępne w zakładce "Kontakt' i "Pomoc EA".
 Origin - kontakt 
^