Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
OpocznoPlytki.pl

Kody rabatowe Opoczno Płytki

Brak aktualnych promocji w sklepie OpocznoPlytki.pl na grudzień 2017

logo OpocznoPlytki.plpromocja
 Sprawdź!
Kupon wygasły
strona OpocznoPlytki.pl

Informacje o OpocznoPlytki.pl

Dane kontaktowe
Telefon784-907-041 , 784-907-036
E-mailsklep@opocznoplytki.pl
AdresOpoczno Płytki Monika BiałasKrasickiego 826-300 Opoczno
Metody dostawy
- Odbiór osobisty
- Schenker
Metody płatności
- Przelew
- Za pobraniem
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2017 roku
Opinie klientów potwierdzone zakupem
Malgorzata
05.05.2017
Polecam zakupy w sklepie, bardzo szybka realizacja, cena konkurencyjna nawet wliczając koszty przesylki paletowej w przeliczeniu na 1m2 plytek. Polecam tez firmę kurierską, z której korzysta sklep : kierowca uczynny nie porzucil mi zakupów przed blokiem, jeździ z wózkiem paletowym i wprowadził paletę do środka.
Cezary
10.03.2017
Jak i poprzednio, tak i teraz -zakup w OPOCZNO PŁYTKI to czysta przyjemność. Płytki dostarczone na czas, na miejsce i na pewno. Zawsze miła i fachowa obsługa i porada. Żadna z płytek nie uszkodzona. Bezpiecznie zapakowane. Wcześniej informują o wysyłce towaru. Jest po prostu TAK JAK POWINNY WYGLĄDAĆ ZAKUPY. POLECAM. Kupuję tylko w Opoczno Płytki.
DOROTA
15.02.2017
MIŁA OBSŁUGA TELEFONICZNA. CZAS REALIZACJI TROCHĘ WYDŁUŻONY. TRANSPORT NATYCHMIASTOWY ALE NIE JESTEM ZADOWOLONA Z ROZŁADUNKU. SAMOCHÓD NIE WJECHAŁ NAWET NA TEREN POSESJI. TOWAR ZOSTAŁ ROZŁADOWANY NA ULICY. RĘCZNIE MUSIAŁAM PRZENIEŚĆ (33 PACZKI) 680 KG NA ODLEGŁOŚĆ 30 METRÓW DO DRZWI DOMU. KAŻDĄ PACZKĘ ODDZIELNIE. TO SĄ PRAWIE 2 KILOMETRY W TĄ I Z POWROTEM!!!!!!!! Z TEGO POWODU NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG TEGO PRZEWOŹNIKA. A NA PRZYSZŁOŚĆ ZIMĄ JEŹDZI SIĘ NA ZIMOWYCH OPONACH.
Ewelina Szwagiel
27.01.2017
Według mojej oceny bardzo dobrze przebiegła transakcja. Bardzo szybki kontakt z działem sprzedaży, zamówiony przeze mnie towar był pod zamówienie więc od razu otrzymałam informację ile trzeba czekać i pytanie czy mi to odpowiada. Kontakt mailowy ze sprzedawcą przez cały czas oczekiwania na zamówienie. Towar dotarł bardzo dobrze zapakowany. Polecam wszystkim
Wszystkie opinie o OpocznoPlytki.pl
^