Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,3 (3 głosów)
OKmoney.pl

Kody promocyjne OK Money

Brak aktualnych promocji w sklepie OKmoney.pl na styczeń 2020

logo OKmoney.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o OKmoney.pl

strona OKmoney.pl
Dane kontaktowe
Telefon58 881 01 02
E-mailinfo@okmoney.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2020 roku

OK Money – dobre i proste pożyczki

OK Money to polska firma, która zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek. Należy do koncernu DFC Global Corp., która znana jest jako lider usług finansowych i pożyczek. Dzięki tej firmie można łatwo otrzymać pożyczkę online od 200 do nawet 3000 zł.
OK Money - logotyp
OK Money oferuje swoim klientom pożyczki krótkoterminowe, popierając przy tym rozważne gospodarowanie finansami i swoim budżetem. Do tej pory z usług firmy OK Money skorzystały już setki zadowolonych klientów. Dodatkowo, dzięki firmie skorzystać można z atrakcyjnych promocji na pożyczki. Na stronie można wykorzystać również kody promocyjne OK Money, dzięki którym można zaoszczędzić na pożyczce.
OK Money - strona główna

Oferta OK Money

OK Money posiada w swojej ofercie wygodne i szybkie pożyczki przez internet i SMS. Okres ich kredytowania wynosić może od 15 do 30 dni. OK Money oferuje pożyczki m.in. na dom, samochód, remont, wakacje czy inne potrzeby. Okres kredytowania wynosić może:
  • 15 dni
  • 30 dni

 OK Money - pożyczka 

Promocje OK Money

OK Money oferuje swoim klientom także ciekawe promocje, w tym „30 dni w cenie 15”. Promocja polega na obniżeniu standardowej kwoty prowizji dla osób, które zdecydowały się na wzięcie jej na okres 30 dni. Pożyczka będzie obniżana, jak w przypadku pożyczek dla 15 dni. Promocje OK Money to świetna okazja, by zaoszczędzić na prowizji lub spłacie kredytu.

Kod promocyjny OK Money

Dodatkowo firma udostępnia dla klientów także kody promocyjne OK Money, który również uprawniają do zniżek. Biorąc pożyczkę można otrzymać np. kupon OK Money na daną kwotę na nasze dodatkowe zakupy. Możemy także skorzystać z kuponów promocyjnych OK Money, które należy podać w trakcie wyboru pożyczki na stronie firmy. 

Program sponsorski

OK Money posiada swój program sponsorski, którego celem jest wspieranie różnego rodzaju dzieci i młodzieży w rozwijaniu ich zainteresowań.
 OK Money - program sponsorski 

Składanie wniosku

Firma OK Money pozwala szybkie udzielenie pożyczek, a formalności skrócone są do minimum. Wniosek można złożyć łatwo przez internet, a decyzję o pożyczce otrzymuje się przez SMS. Nie potrzeba żadnych zabezpieczeń czy wierzycieli.

Koszty pożyczki

Pożyczkę otrzymujemy w OK Money całkowicie bezpłatnie – jedyny koszt to 1 grosz za aktywację i weryfikację tożsamości. Dodatkowo płatna jest jedynie wysokość oprocentowania. Jednak dodając kod promocyjny OK Money można obniżyć jego kwotę lub zrezygnować z dodatkowych opłat.
OK Money - rodzaje pożyczek

Kontakt

 OK Money - kontakt 

^