Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 5,0 (2 głosów)
Ofin.pl

Promocje Ofin.pl

Brak aktualnych promocji w sklepie Ofin.pl na luty 2020

logo Ofin.plpromocja
Więcej informacj znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o Ofin.pl

Dane kontaktowe
Telefon882 002 034, 795 571 300
E-mailbiuro@sfera-finansow.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2020 roku

Ofin.pl

ofin.pl - logo

Ofin.pl to serwis pożyczkowy Ferratum Banku. Jest to firma należąca do Grupy Ferratum, jednego z największych dostawców pożyczek krótkoterminowych w Europie. Grupa działa obecnie w 19 krajach na całym świecie, a z jej usług skorzystało już ponad 1 500 000 klientów. Dodatkowo należy podkreślić, że to właśnie Grupa Ferratum, jako pierwsza na naszym kontynencie wprowadziła usługę mobilnych mikropożyczek.

ofin.pl - o firmie

Oferta

Oferta Ofin skierowana jest do wszystkich klientów, którzy pilnie potrzebują zastrzyku gotówki i są osobami fizycznymi. Pożyczki Ofin opiewają na kwoty od 100 do 2000 zł, z terminem spłaty wynoszącym 15, 30 lub 60 dni. W przypadku pierwszej pożyczki istnieje ograniczenie do kwoty 1000 zł. Wyższe sumy można pożyczyć tylko w przypadku braku problemów ze spłatą wcześniejszych zobowiązań.

 ofin.pl - oferta 

Warunki

Istnieje kilka warunków, które należy spełnić, w celu otrzymania pożyczki w Ofin. Przede wszystkim nasz wiek musi mieścić się w przedziale od 21 do 70 lat. Jednocześnie nie możemy być rejestrowani w Krajowym Rejestrze Długów. Dodatkowo firma wymaga od swoich klientów posiadania rachunków bankowych zarejestrowanych na własne nazwisko, a także własnego numeru telefonu komórkowego. Jest to niezbędne w celu weryfikacji danych osobowych klienta.

ofin.pl - warunki otrzymania pożyczki

Z usług Ofin mogą korzystać tylko osoby fizyczne. Mikropożyczki nie są przeznaczone dla osób prawnych.

Promocje

Ofin zachęca do korzystania ze swoich usług przez specjalną promocję dla nowych klientów. W jej ramach, pierwsze skorzystanie z mikropożyczki oznacza brak konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat dodatkowych, włącznie z oprocentowaniem. Pierwsza pożyczka jest więc całkowicie darmowa i zwracamy tylko tyle, ile pożyczyliśmy.

ofin.pl - promocja

Jak zaciągnąć pożyczkę?

Skorzystanie z oferty Ofin oznacza konieczność wypełnienia specjalnie przygotowanego wniosku. Jego pierwszym krokiem jest określenie naszych potrzeb i podstawowych parametrów pożyczki. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa wysokość kwoty pożyczki i okres spłaty.

ofin.pl - określenie parametrów pożyczki

Dzięki temu firma jest w stanie przedstawić nam termin spłaty, wysokość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, kwotę opłaty i całkowitą kwotę do spłaty.

 ofin.pl - warunki spłaty 

Następny krok to wypełnienia wniosku danymi osobowymi, adresowymi i dodatkowymi, na czele z informacją o banku, w którym posiadamy rachunek. Będzie do tego potrzebny dowód osobisty i numer telefonu komórkowego.

ofin.pl - pierwszy krok zaciągnięcia pożyczki

Po wypełnieniu wniosku na nasz numer telefonu wysłanie zostanie SMS z 5-cyfrowym kodem PIN, który pozwoli nam zalogować się na konto w serwisie i sprawdzać status pożyczki. W ciągu 15 minut otrzymamy informację o tym, czy firma udzieli nam pożyczki, czy po weryfikacji wniosku wyda decyzję odmowną. POzytywna decyzja przenosi nas do kolejnego kroku.

ofin.pl - drugi krok zaciągnięcia pożyczki

Będzie nim wykonanie przelewu z własnego rachunku bankowego na konto wskazane przez Ofin. Kwota przelewu jest symboliczna i wynosi zaledwie 1 grosz. Pozwoli to jednak na weryfikację i potwierdzenie danych osobowych klienta. Po otrzymaniu pieniędzy, firma natychmiast przekaże na nasze konto wybraną kwotę pożyczki. Środki na naszym koncie mogą pojawić się już po godzinie.

ofin.pl - trzeci krok zaciągnięcia pożyczki

Kontakt

Wszystkie pytania odnośnie pożyczek udzielanych za pośrednictwem Ofin.pl można składać poprzez formularz kontaktowy, który znajdziemy w zakładce "Kontakt".

ofin.pl - formularz kontaktowy

Inną możliwością jest rozmowa telefoniczna z doradcami, którzy dostępnie są pod numerami telefonów stacjonarnych i komórkowych.

ofin.pl - kontakt telefoniczny

Możemy też wysłać wiadomość mailową lub tradycyjny list na adres firmy.

ofin.pl - kontakt pocztowy

^