Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,0 (1 głosów)
NetCredit.pl

Promocje NetCredit.pl

Brak aktualnych promocji w sklepie NetCredit.pl na czerwiec 2019

logo NetCredit.plpromocja
Regulamin konkursu:https://www.netcredit.pl/regulamin-konkursu-miesi...
Kupon wygasły
logo NetCredit.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o NetCredit.pl

Dane kontaktowe
Telefon22 100 60 10
E-mailinfo@netcredit.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
2 kupony rabatowe w 2019 roku

Netcredit.pl – twój portfel internetowy

Netcredit zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek, które można otrzymać nawet w 15 minut. Głównym odbiorcą mają być osoby, które potrzebują gotówki, w związku z nieprzewidzianymi wydatkami. Netcredit działa nie tylko na polskim rynku, ale również w Rosji, Gruzji, Czechach i Łotwie. Chcąc być bardziej dostępną dla klientów firma pracuje obecnie codziennie od godzin 7:00 do 24:00. Można również skorzystać z ciekawych promocji Netcredit, które pozwalają oszczędzić na wziętej pożyczce.

netcredit.pl - logo

Oferta

Netcredit oferuje swoim klientom szybkie pożyczki krótkoterminowe. Strona netcredit.pl jest bardzo przejrzysta i łatwo możemy znaleźć informacje na temat dostępnych produktów. Łatwo możemy dotrzeć do informacji dzięki podziale na kategorie: usługi, premie, dokumenty, faq, kontakt. 

netcredit.pl - strona główna

Na stronie głównej firmy znajdziemy specjalny baner informujący o promocjach Netcredit. 

Promocje Netcredit

Netcredit oferuje swoim klientom promocje oraz program lojalnościowy. Oznacza to, że częste korzystanie z oferty firmy może przynieść aż do 50 procent rabatu. Informację o wysokości rabatu otrzymujemy każdorazowo po spłacie kredytu. W zależności od ilości spłaconych pożyczek próg rabatowy rośnie od 5% do 50%. Dodatkowe informacje o przyznanym nam rabacie możemy uzyskać na naszym profilu na stronie netcredit.pl. 

Dodatkowo możemy skorzystać z dodatkowej promocji Netcredit - uzyskać premię za polecanie pożyczek, oferowanych przez Netcredit, naszym znajomym. Za każdą osobę, która złoży wniosek o przyznanie pożyczki oraz przeleje na podany rachunek 1 zł, otrzymamy 50 zł premii. Abyśmy uzyskali tę kwotę, nasz znajomy musi otrzymać pożyczkę w ciągu 30 dni, od daty polecenia. Dzięki tej promocji Netcredit można otrzymać dużą zniżkę na kolejną pożyczkę. 

netcredit.pl - poleć znajomemu

Dzięki promocjom Netcredit można pozwolić sobie na zrealizowanie wielu planów. Kolejną z promocji Netcredit jest możliwość wzięcia pierwszej pożyczki absolutnie za darmo. 

 Netcredit - promocje 

Wysokość pożyczki

Wysokość pożyczki może wynosić od 150 zł do 4000 zł, a udzielana jest na okres do 30 dni. W zależności od wielkości pożyczki oraz czasu jej trwania musimy się liczyć z dodatkowymi opłatami. Aby ułatwić nam podjęcie decyzji na stronie został umieszczony kalkulator pożyczkowy, który wylicza nam wstępną opłatę za pożyczkę oraz datę jej spłaty. Co więcej, w kalkulatorze wyliczona jest końcowa kwota, która będzie do spłacenia.

Zamawianie produktów

W celu zamówienia pożyczki musimy wybrać jej wysokość oraz czas na jaki chcemy, by została nam udzielona. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny, gdzie podajemy swoje dane osobowe. Kiedy się zarejestrujemy otrzymamy numer konta, na który należy przesłać 0,01 zł lub 1,00 zł, a następnie na nasze konto zostanie udzielona pożyczka. Zanim pieniądze znajdą się na naszym koncie zostaniemy poinformowani o pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku. Zamawiając pożyczkę warto skorzystać z promocji Netcredit, które pozwalają nam zaoszczędzić.

netcredit.pl - jak zamawiać

Kontakt

Z firmą Netcredit możemy się kontaktować telefonicznie pod numerami (22) 100 60 10 oraz mailowo pod adresem: info@netcredit.pl, w godzinach od 7:00 do 24:00. Siedziba firmy mieści się w Warszawie na ulicy Żytniej 15 lok. 21B.

^