Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
LOT.com

Promocje LOT Polskie Linie Lotnicze

Brak aktualnych promocji w sklepie LOT.com na wrzesień 2018

logo LOT.compromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły
strona LOT.com

Informacje o LOT.com

Dane kontaktowe
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2018 roku

LOT – Polskie Linie Lotnicze

Polskie Linie Lotnicze LOT to polskie przedsiębiorstwo transportu lotniczego, które powstało w 1929 roku. Firma obsługuje ponad 200 lotów dziennie. Dostępne w ofercie trasy obejmują 43 kraje i 65 miast znajdujących się na 4 kontynentach.
LOT - logo
PLL LOT posiadają jedną z najnowocześniejszych flot na kontynencie, składającą się między innymi z 6 Dreamliner'ów. Pozwala to na komfortową obsługę ponad 5 milionów pasażerów rocznie. Klienci mogą też korzystać z systemu internetowej rezerwacji biletów, organizowanych przez LOT promocji, czy wielu usług dodatkowych.
LOT - opis

Promocje LOT

Linie lotnicze LOT posiadają specjalną promocję dla rodzin, które mogą liczyć na 15-procentowy rabat w przypadku rezerwacji biletów dla czterech osób w modelu 2+2 (rodzice + dwoje dzieci w wieku do 12 lat). Naliczenie rabatu odbywa się przez wykorzystanie specjalnego kodu rabatowego.
LOT - promocje
Na klientów podróżujących z dziećmi w wieku do 2 lat czekają dodatkowe promocje, pozwalające na zakup biletów ze specjalną zniżką. W przypadku lotów krajowych, bilety dla dzieci są darmowe.
LOT - promocja
Gwarancja najniższej ceny to znajdująca się na stale w ofercie PLL LOT promocja, zapewniająca najniższe ceny biletów dla rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej lot.com. Jeśli w ciągu 24 godzin od zakupu klient znajdzie tańszy bilet na ten sam lot, otrzyma zwrot podwójnej różnicy w cenie.
 LOT - promocje 

Program lojalnościowy

Linie lotnicze LOT biorą udział w programie lojalnościowym Miles&More. Rejestracja w programie jest bezpłatna, a zdobywane punkty - mile - można wymieniać na nagrody rzeczowe, ale też bilety lotnicze czy pobyty w hotelach. 

Kody promocyjne LOT

Podczas rezerwacji biletów na stornie internetowej lot.com, klienci mogą skorzystać z dodatkowych zniżek i rabatów, przysługujących posiadaczom kodów promocyjnych. Samą treść kodu należy podać w formularzu wyszukiwania oferty, gdyż pozwoli to przedstawić propozycje lotów w już obniżonych cenach.
 LOT - kod rabatowy 

Oferta

Oferta PLL LOT obejmuje wysokiej jakości przewozy pasażerskie do 65 lotnisk zlokalizowanych w 43 krajach i na 4 kontynentach. Firma może pochwalić się nowoczesną flotą, składającą się z 44 samolotów. W ofercie LOT codziennie znaleźć można ponad 200 rejsów, a także szeroki wybór usług dodatkowych, zwiększających komfort i jakość podróży.
LOT - oferta

Usługi

Oferta PLL LOT umożliwia klientom kompleksową organizację podróży, łączącą rezerwację biletów lotniczych, miejsc noclegowych, czy dodatkowych środków transportu w wybranych lokalizacjach. Wszystko to wzbogaca duży wybór atrakcyjnych zniżek i organizowanych przez LOT promocji. Wśród usług dodatkowych wyróżnić należy:
  • usługi AirKiosk.LOT: Taxi&Fly - dowóz na lotnisko, Limo Service - dojazd limuzyną na pokład samolotu, LOT Moments - oferta urodzinowa, Buty free on-line złożenia zamówienia online z odbiorem na pokładzie, Asysta na lotnisku - pomoc asystenta w odprawie, Dowóz bagażu - dostawa bagażu na wskazany adres.
  • usługa Moje Ulubione Miejsce
  • Mój Dodatkowy Bagaż
  • Moje Menu Premium
  • Mój Dodatkowy Sprzęt

Newsletter

W celu zdobycia dodatkowych informacji o organizowanych przez LOT promocjach czy różnego rodzaju zniżkach i rabatach, warto zapisać się na newsletter firmy. Subskrybenci mogą liczyć na zdobycie kodów promocyjnych i dostęp do specjalnych ofert. Przystąpienie do newslettera jest możliwe po podaniu adresu mailowego w stopce strony internetowej.
LOT - newsletter

Media społecznościowe

PLL LOT prowadzą także profile w serwisach społecznościowych. Za ich pośrednictwem udostępniają informacje o ofercie, zachęcają do podróży w wybranych kierunkach i organizują dla swoich klientów specjalne akcje promocyjne i rabatowe.
 LOT - social media 

Formy płatności

Zarezerwowane bilety można opłacić w następujące sposoby:
  • kartą płatniczą
  • systemem PayPal
  • szybkim przelewem internetowym DotPay

Kontakt

Osoby posiadające pytania dotyczące oferty lub potrzebujące pomocy w dokonaniu rezerwacji biletów mogą skorzystać z infolinii działającej w dni robocze, w godzinach od 9:00 do 17:00 lub z kontaktu mailowego pod adresem lot_info@lot.pl.
LOT - kontakt
^