Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,3 (3 głosów)
LU.pl

Kody promocyjne w Liberty Direct

Brak aktualnych promocji w sklepie LU.pl na sierpień 2019

logo LU.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o LU.pl

Dane kontaktowe
Telefon22 589 91 91
E-mailbok@lu.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2019 roku

Liberty Ubezpieczenia – tanie polisy OC i AC

Liberty to międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa, która od 2007 roku działa na terenie Polski, początkowo jako Liberty Direct, a obecnie także jako Liberty Ubezpieczenia. Firma oferuje swoje produkty ubezpieczeniowe przez internet i telefon, a także przez multiagencje. 
Liberty Direct - logo
Liberty przykłada dużą wagę do obsługi swoich klientów, szczególnie na obszarze likwidacji szkód objętych pomocą ubezpieczeniową. Wszystko to w połączeniu z niskimi cenami i szerokim pakietem polis komunikacyjnych i mieszkaniowych sprawia, że każdy klient będzie w stanie znaleźć rozwiązanie spełniające jego potrzeby i możliwości. Warto też zaznaczyć, że istotnym elementem oferty Liberty Direct są promocje, które pozwalają na zakup polis w niższych i jeszcze atrakcyjniejszych cenach.
Liberty - strona główna

Promocje Liberty

Liberty oferuje swoim stałym i nowym klientom liczne promocje i rabaty, pozwalające znacznie zaoszczędzić na składkach ubezpieczeniowych. Samo zakup polisy przez stronę internetową jest premiowany 5 proc. rabatem, niedostępnym dla innych metod zakupu.
 Liberty - promocje 
Jeśli całą składkę za polisę opłacimy jednorazowo kartą kredytową, ubezpieczyciel doliczy nam dodatkowe 5 proc. zniżki na polisy komunikacyjne i mieszkaniowe. Kolejną propozycją Liberty Direct jest promocja dla klientów, którzy posiadają już ubezpieczenie komunikacyjne, a po sprzedaży swojego samochodu zgłoszą ten fakt w Liberty. Dzięki temu przy ubezpieczaniu kolejnego, nowego pojazdu, otrzymamy dodatkową, 5-procentową zniżkę.

Zniżki Liberty

Dodatkową promocją Liberty Direct jest program „Podaruj znajomemu zniżkę”. Wystarczy przekazać bliskiej osobie swój numer polisy, aby ta mogła otrzymać zniżkę w wysokości 50 zł lub 100 zł. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy zalogować się do swojego e-konta, wybrać program promocyjny i przystąpić do niego. 
 Liberty - zniżki 

Program lojalnościowy

Lojalni klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści w ramach oferowanych przez Liberty Direct promocji. Pierwsza z nich dotyczy 5-procentowego rabatu dla osób, które planują zakupić w Liberty ubezpieczenie mieszkaniowe, a posiadają już w tej firmie ubezpieczenie komunikacyjne. Podobnie będzie przy zakupie kolejnego ubezpieczenia komunikacyjnego.
 Liberty - program lojalnościowy 

Newsletter

Newsletter Liberty to zbiór aktualnych informacji o rynku ubezpieczeniowym, w tym o zmianach w prawie i ofercie polis. Subskrybenci mogą także liczyć na otrzymywanie interesujących i praktycznych poradników pozwalających uniknąć zagrożeń, ale też wiadomości o zniżkach, czy proponowanych przez Liberty Direct promocjach.
 Liberty - newsletter 

Oferta

Oferta firmy Liberty obejmuje szeroki zakres ryzyk i duży wybór polis w różnych wariantach. Podstawowe kategorie ubezpieczeń zostały podzielone na:
 • Ubezpieczenia komunikacyjne
 • Ubezpieczenia mieszkaniowe
 • Ubezpieczenia turystyczne
 • Ubezpieczenia majątkowe dla firm
 • Ubezpieczenia pojazdów w firmie
Przed zakupem polisy, Liberty umożliwia obliczenie wysokości składki w wybranym przez nas wariancie. Dopiero po akceptacji kosztów możemy przejść do ostatecznego etapu zatwierdzenia oferty.
Liberty - oferta

Płatności

Po wyborze interesującego nas ubezpieczenia i wypełnieniu wszelkich niezbędnych formularzy, klient może dokonać płatności w ramach składki ubezpieczeniowej. Do wyboru mamy płatność:
 • jednorazową
 • półroczną (2 raty)
 • kwartalną (4 raty)

 Liberty - płatność 

Po wybraniu interesującej nas opcji możemy skorzystać z następujących form płatności:
 • przelewem elektronicznym eCard
 • kartą płatniczą
 • przelewem standardowym
 • za pobraniem (płatność gotówką przy odbiorze dokumentów)

 Liberty - sposób płatności 

Dostarczenie dokumentów

Po zamówieniu polisy i dokonaniu płatności, ubezpieczyciel wyśle do nas przesyłką pocztową priorytetową wszelkie niezbędne dokumenty. Za dodatkową dopłatą możliwa jest realizacja przesyłki przez firmę kurierską. Dodatkowo Liberty wyśle do nas drogą elektroniczną potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia, które obowiązuje do momentu otrzymania polisy.

Kontakt

Wszelkie pytania odnośnie oferty, promocji czy obsługi po szkodzie można zgłaszać konsultantom w Biurze Obsługi Klienta Liberty. Jest ono dostępne pod adresem bok@lu.pl lub pod numerem 22 589 90 70. Istnieje też możliwość pozostawienia danych kontaktowych konsultantom, którzy następnie skontaktują się z nami w dogodnym, wybranym przez nas terminie.
Liberty - kontakt
^