Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 5,0 (1 głosów)
Kredito24.pl

Kupony promocyjne Kredito24

Brak aktualnych promocji w sklepie Kredito24.pl na lipiec 2019

logo Kredito24.plpromocja
Kupon wygasły
logo Kredito24.plpromocja
Kupon wygasły
logo Kredito24.plpromocja
Kupon wygasły
logo Kredito24.plpromocja
Kupon wygasły
logo Kredito24.plpromocja
Kupon wygasły
logo Kredito24.plpromocja
Kupon wygasły
logo Kredito24.plpromocja
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o Kredito24.pl

strona Kredito24.pl
Dane kontaktowe
Telefon +48 22 307 13 31
E-mailinfo@kredito24.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
7 kuponów rabatowych w 2019 roku

Kredito24.pl – szybka gotówka już teraz!

Kredito24.pl to firma wchodząca w skład grupy Kreditech Polska Sp. Z.o.o., która pozwala na zdobywanie łatwych pieniędzy za pomocą personalnych pożyczek. Firma pracuje w zautomatyzowanym systemie, dzięki czemu okres oczekiwania na pożyczkę to minuta i kilka sekund. Mikropożyczki wypłacane są w kilka chwil za pośrednictwem partnerów finansowych, jak Zpay i Dotpay.
Kredito24 - logo
Misją firmy jest dostarczanie  łatwych mikropożyczek od ręki. Kredito24.pl cały czas rozszerza swój serwis i zakres usług, zapewniając przy tym najwyższy standard obsługi klienta. Kredito24.pl zapewnia łatwy i przejrzysty proces aplikacyjny, a także pożyczkę w kilka minut. Dodatkowo wybierając kredyt w tej firmie skorzystać można promocji lub kuponów promocyjnych Kredito24.pl.
Kredito24 - strona główna

Oferta Kredito24.pl

Kredito24.pl oferuje klientom różne rodzaje pożyczek, wśród nich:
 • Pożyczka na remont
 • Pożyczka przez SMS
 • Tanie pożyczki
 • Pożyczka na dowód
 • Pożyczka na start
 • Pożyczka na dom
 • Pożyczka na samochód
 • Pożyczka dla bezrobotnych
 • Pożyczka od ręki
 • Kredyt gotówkowy
 • Pożyczka na samochód używany

Poleć znajomym – otrzymaj gotówkę!

Kredito24.pl oferuje swoim klientom ciekawą akcję promocyjną. Polecając kredyt gotówkowy swoim znajomym można otrzymać nawet 200 zł za jedno polecenie. Wysyłając np. zaproszenie do 20 znajomych lub dzieląc się specjalnym kuponem promocyjnym na serwisie społecznościowym, można otrzymać zwrot części swojej pożyczki. Za każdego znajomego otrzymuje się zniżkę na kolejną pożyczkę. Oprócz typowych promocji można również skorzystać z kuponu promocyjnego Kredito24.pl.
Kredito24 - polec gotówkę otrzymaj 100zł

Kupon promocyjny Kredito24.pl

Kupon promocyjny Kredito24.pl to specjalna zniżka na pożyczkę. Dzięki niej, można zagwarantować sobie lepsze warunki spłaty lub wyższą kwotę kredytu z niższym oprocentowaniem. Kupon promocyjny Kredito24.pl to świetny sposób, by pomóc sobie ze spłatą. Aby skorzystać z kuponu promocyjnego należy zastosować się do wskazówek podanych na stronie, a obniżka zostanie automatycznie naliczona.
 Kredito24 - kupon promocyjny 

Konkursy Kredito24.pl

Oprócz atrakcyjnych promocji czy kuponów promocyjnych Kredito24.pl firma oferuje także konkursy. Jednym z nich jest „Spełniamy Twoje marzenia” – w ramach konkursu należy wysłać maila na podany adres lub umieścić zadanie konkursowe w formie komentarza na fanpage’u Kredito24.pl. Uczestnicy konkursu mogą wygrać nagrodę pieniężną lub np. odroczenie spłaty kredytu.

Jak działa Kredito24.pl?

Kredito24.pl to najszybszy sposób na uzyskanie gotówki nawet do 3 000 zł. Bazuje na systemie, który automatycznie podejmuje decyzję o pożyczkach i jest w stanie przelać pieniądze nawet 24 godziny na dobę. Wypełniając wniosek i wprowadzając swoje dane osobowe rejestrujemy się bezpośrednio na stronie. Wtedy też możemy skorzystać ze specjalnego kuponu promocyjnego Kredito24.pl.
 Kredito24 - 3 proste kroki 

Zalety firmy

Firma posiada różne zalety, głównie dzięki temu, że działa na jasnych i przejrzystych zasadach: pożycza odpowiedzialnie, zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych, przyznaje pożyczki jedynie osobom, które są w stanie ją spłacić. Dodatkową zaletą jest także możliwość skorzystania z atrakcyjnych konkursów, promocji czy kuponów promocyjnych Kredito24.pl.
 Kredito24 - zalety 

Pożyczka przez SMS

Jeśli spłaciliśmy pierwszą pożyczkę w terminie – kolejną możemy wziąć szybko za pomocą jednego prostego SMS. Warto jednak pamiętać, że jedynie podejmując pożyczkę przez internet możemy skorzystać z atrakcyjnych kodów promocyjnych Kredito24.pl. Jednakże pożyczka przez SMS jest bardzo wygodną opcją, jeśli szybko potrzebujemy gotówkę.
 Kredito24 - pożyczka przez sms 

Kontakt

 Kredito24 - kontakt 

^