Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
INGbank.pl

Promocje w ING Bank Śląski

Brak aktualnych promocji w sklepie INGbank.pl na kwiecień 2019

logo INGbank.plpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Wszystkie przelewy internetowe są bezpłatne (za wyjątkiem prze...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Możliwość uzyskania podwyższonego oprocentowania. Aby otworzyć...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Bezpłatne prowadzenie konta. Brak opłaty za użytkowanie karty ...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Możliwość założenia depozytu w oddziale, telefonicznie lub on-...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta. Możliwość korzyst...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta. Możliwość korzyst...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Niska minimalna kwota lokaty. Możliwość założenia on-line. Jas...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Jedna rata dopasowana do możliwości klienta. Wysoka maksymalna...
Kupon wygasły
logo INGbank.plpromocja
Plusy: Niska minimalna kwota lokaty. Możliwość założenia on-line. Jas...
Kupon wygasły

Informacje o INGbank.pl

strona INGbank.pl
Dane kontaktowe
Telefon801 222 222, +48 (32) 357 00 69
E-mailmampytanie@ingbank.pl
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
47 kuponów rabatowych w 2019 roku

ING Bank Śląski – bank od pokoleń

Historia ING Banku Śląskiego sięga 1988 roku, kiedy to utworzono Bank Śląski. W kolejnych latach akcje banku zostały zakupione przez Grupę ING, przekształcając w 2001 roku spółkę w ING Bank Śląski.
ING - logo
Obecnie ING Bank Śląski może pochwalić się 3,8 miliona klientami detalicznych i kilkudziesięcioma tysiącami klientami korporacyjnymi. Za swoją działalność instytucja była wielokrotnie nagradzana, zarówno ze względu na standard obsługi, innowacyjne rozwiązania, jak i jakość oferowanych produktów.
ING - opis
Oferowane przez ING Bank promocje, a także system bankowości internetowej i mobilnej zwiększają atrakcyjność usług i produktów dostępnych w instytucji, a te obejmują pełen wachlarz rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach, korporacjach, samorządach i osobach zamożnych. 

Promocje ING Bank Śląski

Produkty i usługi znajdujące się w ofercie banku często dostępne są w ramach organizowanych przez ING Bank promocji i okazji specjalnych. Dotyczą one korzystniejszych warunków zakładania lokat, zaciągania kredytów czy oprocentowania produktów oszczędnościowych. Szczegóły aktualnych propozycji można znaleźć po wyborze interesującej nas kategorii produktów.
 ING - promocje 

Program lojalnościowy

Klienci indywidualni i przedsiębiorcy posiadający dostęp do bankowości internetowej na jednym z rachunków w banku mogą korzystać ze specjalnego programu lojalnościowego "Bankujesz-Zyskujesz". Jest to przeznaczona dla stałych klientów ING Banku promocja, w ramach której każda transakcja opłacona kartą ING lub przelewem internetowym jest premiowana punktami. Zdobyte punkty można wymieniać na nagrody dostępne w katalogu programu. 
 ING - program lojalnosciowy 
Za każde 5 zł wydane w ramach programu, uczestnik zyskuje 1 punkt lojalnościowy.

Oferta

Oferta ING Banku Śląskiego obejmuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, jak i firm, korporacji i instytucji publicznych. Wśród nich znaleźć można różne formy finansowania działalności, inwestycje, ale też podstawowe rozwiązania, takie jak rachunki oszczędnościowo-rozliczenie czy konta oszczędnościowe. Firma posiada także bogatą ofertę kredytów, a w ramach działalności ING Lease, również usługi leasingowe. 

Kategorie

ING Bank Śląski przygotował specjalne rozwiązania i produkty finansowe dedykowane poszczególnym grupom odbiorców. Klienci indywidualni mogą liczyć na dostęp do:
 • kont osobistych
 • produktów oszczędnościowych, inwestycyjnych
 • kredytów i pożyczek
 • kart płatniczych
 • bankowości internetowej
 • ubezpieczeń
 • produkty Premium

 ING - klienci indywidualni 

Dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą przygotowano podstawowe produkty dotyczące zarządzania finansami i inwestycjami, takie jak:
 • konta firmowe
 • produkty oszczędnościowe
 • kredyty i pożyczki
 • karty płatnicze
 • bankowość internetową
 • ubezpieczenia

 ING - przedsiębiorcy 

Firmy i samorządu mogą korzystać z ofert zaawansowanego zarządzania budżetem i finansowania działalności. Dedykowane im kategorie produktów przedstawiają się następująco:
 • bieżąca obsługa
 • zarządzanie nadwyżkami
 • finansowanie
 • zarządzanie ryzykiem
 • oferta Direct
 • ubezpieczenia

 ING - samorządowcy 

Klienci korporacyjni

Klienci korporacyjni mogą korzystać z usług takich jak:
 • zarządzanie środkami finansowymi
 • finansowanie
 • obsługa handlu
 • Corporate Finance
 • rynki finansowe
 • usługi powiernicze

 ING - korporacje 

Dla osób zamożnych przygotowano natomiast specjalne produkty i usługi Premium w ramach bankowości Priveta & Wealth. Mogą oni liczyć na preferencyjne warunki, najwyższy standard obsługi i oferty przygotowywane indywidualnie.

Bankowość internetowa

System bankowości internetowej ING BankOnLine to narządzie przygotowane dla wszystkich posiadaczy konta w banku ING. Z jego pomocą można szybko i wygodnie zarządzać swoim budżetem, korzystać z dodatkowych produktów, doładować konto w telefonie czy kupić fundusze inwestycyjne. 
 ING - bankowość 

Bankowość mobilna

Aplikacja mobilna ING BankMobile to wygodne narządzie, przystosowane do współpracy ze smartfonami i tabletami działającymi pod kontrolą takich systemów operacyjnych jak Android, iOS, Windows czy Blackberry. Aplikacja pozwala na dostęp do pełnej funkcjonalności konta, jednocześnie umożliwiając korzystanie ze specjalnie przygotowanych przez ING Bank promocji dla użytkowników mobilnych.
 ING - bankowość mobilna 

Media społecznościowe

ING Bank Śląski jest również obecny w mediach społecznościowych, na czele z Facebookiem i kanałem wideo w serwisie YouTube. Dzięki śledzeniu profili banku możemy na bieżąco otrzymywać informacje o nowych produktach, czy o wprowadzanych do oferty ING Banku promocjach. Dodatkowe materiały wideo pozwalają natomiast poznawać pełną funkcjonalność narzędzi udostępnianych przez bank.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, warto skorzystać z infolinii banku lub udać się do jednej z ponad 400 placówek stacjonarnych. Ich adresy dostępne są na stronie internetowej ING.
 ING - kontakt 
^