Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
Halens.pl

Kody rabatowe Halens

Brak aktualnych promocji w sklepie Halens.pl na sierpień 2019

logo Halens.plpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły
logo Halens.plpromocja
Zapraszamy!
Kupon wygasły
logo Halens.plpromocja
Zapraszamy!
Kupon wygasły
logo Halens.plpromocja
Kupon wygasły
logo Halens.plpromocja
Aż do 40% rabatu na wybraną odzież dziecięcą + dostawa gratis od 200 z...
Kupon wygasły
logo Halens.plkod rabatowy - 20%
20% rabatu na modę damską i darmowa dostawa od 200 zł!
Kupon wygasły
logo Halens.plkod rabatowy - 20%
20% rabatu na stroje kąpielowe!
Kupon wygasły

Informacje o Halens.pl

strona Halens.pl
Dane kontaktowe
E-mailhalens@halens.pl
AdresConsortio Fashion Group Sp. z o. o. Unii Lubelskiej 361 - 249 Poznań
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
7 kuponów rabatowych w 2019 roku

Halens.pl – odzież i dodatki dla domu

Halens.pl to sklep internetowy oferujący odzież, akcesoria modowe oraz artykuły do wystroju wnętrz. Sklep jest własnością firmy Consortio Fashion Group Sp. z o. o.

Halens.pl - logo

Halens to miejsce, gdzie można kupić wygodną, modną i niespotykaną odzież. Można tu znaleźć szeroki wybór marek oraz atrakcyjne promocje Halens. Dzięki nim możemy zaoszczędzić na zakupach. Halens to firma, która działa na terenie wielu krajów Europy, w tym w Szwecji, Finalndii, na Litwie, Słowacji, W Danii, Rosji, Norwegii, a teraz także i w Polsce.

Oferta sklepu

Ze względu na szeroki wybór produktów, sklep został podzielony na kilka sekcji:

  • Moda damska
  • Moda męska
  • Dziecko
  • Marki
  • Dom

Każda z wymienionych sekcji dzieli się dodatkowo na pomniejsze jednostki (np. odzież wierzchnia, bielizna, sukienki lub na poszczególne marki). Klienci mogą dogodnie filtrować oglądane produkty wybierając konkretną markę, rozmiar, materiał lub przedział cenowy, jaki ich interesuje. W ofercie sklepu znajdziemy także produkty w promocyjnych cenach. Dzięki promocjom Halens można nieco zaoszczędzić na zakupach wspaniałej odzieży.

Sklep oferuje wiele marek, m. in.: Happy Holly, Amy’s Stories, Trulymine, Petite Secrets, Hello Kitty, Ladybird.

 Halens.pl - strona główna 

Promocje Halens

Halens.pl oferuje możliwość skorzystania z kodów rabatowych, które należy umieścić podczas składania zamówienia, w wyznaczonym do tego miejscu. Dla zarejestrowanych klientów sklepu, kody rabatowe przesyłane są na adres e-mail lub w wiadomości SMS. Informacja o aktualnych promocjach Halens pojawia się również na stronie głównej. Promocje Halens to świetna okazja do tańszych zakupów, dzięki nim możemy uzyskać dodatkowe zniżki, skorzystać z wyprzedaży lub darmowej dostawy.

Halens.pl - kody rabatowe, promocje

Newsletter

Newsletter Halens to bezpłatny biuletyn, który możemy otrzymać na naszą skrzynkę mailową. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób otrzymać informacje o aktualnych promocjach Halens, zniżkach, rabatach, a także nowych produktach.
 Halens - newsletter 
Aby zapisać się na newsletter należy wpisać swój adres email w specjalnie wyznaczone do tego miejsce znajdujące się na dole strony głównej.

Płatność i dostawa

Towar dostarczany jest od 7 do 21 dni za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. Jeżeli w magazynie nie znajdują się wszystkie zamówione przez klienta artykuły, zlecenie realizowane jest stopniowo do 8 tygodni. Wówczas klient ponosi jednorazowe koszty przesyłki oraz pakowania produktów.

Koszt przesyłki oraz opakowania zakupionych towarów wynosi 12,50 zł. Płatność dokonywana jest dopiero podczas odbioru przesyłki przez klienta.

Zwroty i reklamacje

Klient ma prawo dokonać zwrotu zakupionych produktów w ciągu 21 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby dokonać zwrotu, klient musi odesłać artykuły zapakowane w oryginalne opakowania wraz z dowodem zakupu, na własny koszt, na adres siedziby firmy.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanych produktów. Jeżeli reklamacja zostanie uwzględniona, klient otrzyma równowartość produktu lub zostanie mu zaproponowany inny towar dostępny w sklepie.

Kontakt

W razie pytań można kontaktować się z obsługą sklepu za pomocą formularza kontaktowego.

 Halens.pl - formularz kontaktowy

 

^