Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,5 (2 głosów)
CCC

Promocje w CCC

Brak aktualnych promocji w sklepie CCC na lipiec 2020

logo CCCpromocja
Sprawdź!
Kupon wygasły

Informacje o CCC

strona CCC
Dane kontaktowe
Telefon(076) 845 84 00
E-mailccc@ccc.eu
AdresCCC S.A.Strefowa 659 – 101 Polkowice
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
1 kupon rabatowy w 2020 roku

CCC – Cena Czyni Cuda

CCC to największy producent i zarazem sprzedawca obuwia w Polsce. Firma posiada ponad 700 sklepów zlokalizowanych w najnowocześniejszych centrach i galeriach handlowych na terenie 14 krajów, w tym w Polsce, na Słowacji, Węgrzech, Czechach, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Turcji, a także w krajach nadbałtyckich i Kazachstanie.
CCC - logo
Firma CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, dzięki czemu może oferować swoim klientom modne i atrakcyjne cenowo obuwie. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z wielu wyprzedaży i promocji CCC, które pozwalają znacznie zaoszczędzić na zakupach.
CCC - strona głóna

Promocje CCC

Salony CCC to znakomita okazja, by dokonać zakupów obuwia za niższą cenę. Dodatkowo można skorzystać z wielu promocji CCC i wyprzedaży, podczas których można kupić buty po okazyjnie niskich cenach. Promocje znaleźć można m.in. w gazetkach promocyjnych CCC lub na stronie głównej sklepu, na specjalnym banerze informacyjnym.
 CCC - promocje 

Gazetka promocyjna CCC

Dodatkową promocją CCC jest gazetka, którą można otrzymać do swojego domu lub znaleźć w sklepie. W gazetce promocyjnej CCC znajdziemy wszystkie aktualne informacje o dostępnej w salonach kolekcji. To także okazja, by poznać ceny produktów, dostępne nowości i wiele innych.
 CCC - gazetka promocyjna 

Newsletter

Newsletter to znakomity sposób, by szybko otrzymać najnowsze informacje o sklepach CCC i jego ofercie. Aby zapisać się na newsletter wystarczy jedynie podać swój adres e-mail, a następnie oczekiwać na wiadomość, w której znajdziemy aktualne promocje CCC czy nowości.
 CCC - newsletter 

Klub CCC

Kolejną okazją do otrzymania aktualnych informacji o promocjach CCC jest możliwość zapisania się do klubu lojalnościowego. Przystąpienie do programu jest darmowe – wystarczy dokonać zakupu w sklepie, aby otrzymać pomarańczową kartę. Na nasz numer telefonu lub podany przez nas e-mail, będziemy dostawać wiadomości o dostępnych zniżkach i rabatach, wyprzedażach oraz promocjach CCC.
 CCC - klub 

Oferta sklepu CCC

Sklepy CCC mają bardzo rozbudowaną ofertę. Można w niej znaleźć szereg atrakcyjnych produktów niedostępnych nigdzie indziej. 
 CCC - trendy 
W ofercie firmy znajdziemy produkty dla:
 • Niej – buty, torby, trendy oraz promocje CCC
 • Niego – buty, torby, trendy, obuwie sportowe Sprandi oraz promocje CCC
 • Dzieci – buty, trendy, produkty Disney, Marvel oraz Sprandi

 CCC - oferta 

Producenci w CCC

W salonach firmowych CCC znaleźć można obuwie firmowe, a także modele zewnętrznych marek, wśród których można wyróżnić:
 • Lasocki
 • Clara Barson
 • Jenny Fairy
 • Magis Lady
 • Nylon
 • Disney
 • Marvel
 • Sprandi

 CCC - marki 

Salony firmowe CCC

Marka CCC prowadzi swoją sprzedaż wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Na stronie internetowej możemy sprawdzić produkty dostępne w salonach, ich rozmiary, kolory oraz ceny, jednak zakupów można dokonać wyłącznie w sklepie tradycyjnym. Dzięki temu, że sklepy ulokowane są na terenie całej Polski łatwo znaleźć pobliski sklep, by udać się na zakupy i skorzystać, np. z promocji CCC czy rabatów.
 CCC - salon 

Gdzie znaleźć sklep?

Na stronie CCC dostępna jest specjalna zakładka oznaczona jako „Salony CCC”. Dzięki niej można łatwo znaleźć salon CCC, który znajduje się najbliżej nas. Na stronie możemy również sprawdzić godziny otwarcia sklepu i dokładny adres.
 CCC - salony gdzie znaleźc 

Nagrody

Firma CCC zdobyła wiele prestiżowych nagród, które świadczą o najwyższej jakości produktów i obsługi, a także możliwościach marki. Wśród zdobytych nagród warto wyróżnić:
 • Prezes roku 2014
 • 100 World Finance 2010 – wśród 100 najlepszych firm na świecie 
 • World Enterpreneur of the year 2008
 • Ambasadors sportu wolnej Polski 2014
 • Srebrny Laur Konsumenta

 CCC - nagrody 

Kontakt

Ze sklepem CCC można skontaktować się telefonicznie lub internetowo. Można także udać się do najbliższego salonu, gdzie możemy dowiedzieć się więcej o promocjach CCC czy rabatach.
 CCC - kontakt 
^