Kupony rabatoweDarmowa dostawaMarkiKategorie

Wyszukaj kody rabatowe:

Twoja ocena
Ocena 4,0 (3 głosów)
C-and-A.com

Wyprzedaże C&A

Brak aktualnych promocji w sklepie C-and-A.com na marzec 2019

logo C-and-A.compromocja
Idealny prezent na Walentynki!
Kupon wygasły
logo C-and-A.compromocja
Zrób zakupy już dziś!
Kupon wygasły
logo C-and-A.compromocja
Sprawdź już dziś!
Kupon wygasły
logo C-and-A.compromocja
Zapraszamy!
Kupon wygasły
logo C-and-A.comkod rabatowy - 40 zł
Sprawdź!
Kupon wygasły
logo C-and-A.compromocja
dżinsy od 39.90 zł w C&A on-line! Sprawdź
Kupon wygasły

Informacje o C-and-A.com

strona C-and-A.com
Statystyki
Aktualnie 0 kodów rabatowych
6 kuponów rabatowych w 2019 roku

C&A - ubrania za rozsądną cenę

C&A to jedno z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku mody. Początki firmy wiążą się z żyjącymi w XVII wieku braćmi Clemensem i Augustem Brenninkmeijer, od których imion pochodzi jej nazwa.
C&A - logo firmy
Sklepy C&A można spotkać obecnie w 21 państwach w całej Europie, między innymi w Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii, Hiszpanii, Francji czy Polsce. Firma oferuje zarówno najnowsze trendy, jak i klasyczne stroje dla całej rodziny. Dużym powodzeniem cieszą się również kolekcje XL oraz ubrania bio. W sklepie znajdziemy również wiele atrakcyjnych promocji oraz wyprzedaże C&A
C&A - strona główna firmy

Kolekcja C&A

C&A oferuje produkty takich marek jak Angelo Litrico, Baby Club, Canda, Clockhouse, HereandThere, Palomino, Rodeo, Disney, Westbury, Yessica, Yessica pure oraz Your Sixth Sense. Na stronie głównej sklepu znaleźć można następujące kategorie:

  • kobiety
  • niemowlęta
  • dziewczynki
  • chłopcy
  • clockhouse
  • mężczyźni
  • nowość
Nieco niżej na stronie umieszczono promocyjne oferty dnia, propozycje ubrań na różne okazje czy wybrane kolekcje. Dodatkowo na stronie sklepu znajdziemy także atrakcyjne wyprzedaże C&A - czyli markowe ubrania w niższych cenach.
 C&A - oferta firmy 

Newsletter

Aby regularnie otrzymywać informacje o najnowszych kolekcjach, atrakcyjnych przecenach czy zniżkach lub wyprzedażach C&A, warto zapisać się do newslettera. Można to zrobić, klikając na link w prawym górnym rogu strony. Następnie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wpisując swoje imię, nazwisko i adres e-mail. Po zasubskrybowaniu newslettera klient otrzymuje 10% zniżki na swoje następne zakupy. 
 C&A - zapis do newslettera

Wyprzedaże C&A

W sklepie znajdziemy także wiele atrakcyjnych wyprzedaży C&A. Są one organizowane na poszczególne kategorie ubrań bądź dodatków, w zależności od okazji lub pory roku. Wyprzedaże C&A spotkać można praktycznie na każdym kroku, a dzięki nim można zaoszczędzić na zakupach nawet do 70%. Aktualne wyprzedaże C&A można sprawdzać bezpośrednio na stronie głównej, na wyświetlanym banerze - pozwoli to nie przegapić okazji na tańsze, świetne zakupy. 
 C&A - wyprzedaże 

Kody rabatowe C&A

W czasie zakupów klient może skorzystać z kodów rabatowych. Aby je zrealizować, w koszyku podczas dokonywania transakcji należy wpisać w odpowiednie miejsce kod oraz swój adres e-mail, a następnie kliknąć pole „realizacja kodu rabatowego”. W ten sposób każdy może cieszyć się zakupami w promocyjnej cenie. To dodatkowa, poza wyprzedażami C&A opcja, by cieszyć się tańszymi zakupami.
C&A - kod rabatowy

Formy płatności

W sklepie C&A można płacić na kilka sposobów:
  • kartą kredytową Visa lub MasterCard
  • za pobraniem
  • systemem PayU

 C&A - metody płatności 

Dostawa

Minimalna wartość zamówienia w sklepie C&A wynosi 36 zł. Dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS w ciągu 3-5 dni roboczych od złożenia zamówienia.
 C&A - sposób dostawy 

Zwroty i reklamacje

Klient może dokonać zwrotu lub reklamacji zakupionego towaru w ciągu 30 dni. Przesyłka zwrotna jest całkowicie bezpłatna i możliwa jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS.

Kontakt z firmą

Swoimi uwagami i opiniami klient może podzielić się w formularzu kontaktowym, znajdującym się w stopce strony. Może również skontaktować się ze sklepem poprzez infolinię:
C&A - kontakt z firmą
 
^